Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Слухачі курсів Центру післядипломної освіти складають атестацію

Слухачі курсів Центру післядипломної освіти складають атестацію

16.06.2015 16:39 Центр післядипломної освіти атестація

У Центрі післядипломної освіти триває випускна атестація з перепідготовки фахівців різних спеціальностей. На сьогодні успішно пройшли атестацію в державній екзаменаційній комісії слухачі зі спеціальностей «Правознавство», «Історія», «Переклад (англійська мова)», «Англійська мова та література», «Психологія» та «Облік і аудит».

Заступник голови державної екзаменаційної комісії, проректор з наукової роботи Геннадій Васильчук виказав свою думку щодо результатів атестації: «Цього року державна атестація проходить на високому академічному рівні, особливо цікавими виявилися дипломні роботи зі спеціальності «Психологія», які мають велику практичну цінність».
Центр післядипломної освіти й надалі продовжуватиме роботу з якісної підготовки кваліфікованих фахівців. Представники центру нагадують, що з липня вже розпочинається нова вступна компанія. Усіх, хто замислюється над здобуттям другої вищої освіти, запрошують стати слухачем Центру післядипломної освіти.
Співробітники також бажають своїм випускникам, яких ще очікує атестація, успішної здачі екзаменів та вдалого захисту дипломних проектів. Впевнені, що за рік навчання вони здобули необхідні теоретичні знання та практичні навички, які дозволять їм підвищити свій професійний рівень і бути конкурентоспроможними на ринку праці.

Центр післядипломної освіти

Схожі новини