Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В ЗНУ відбувся концерт за участю студентів театрального відділення СПП та Любові Беркової-Житомирської

В ЗНУ відбувся концерт за участю студентів театрального відділення СПП та Любові Беркової-Житомирської

19.06.2015 12:49 Все Факультети Соціальної педагогіки та психології Факультет соціальної педагогіки та психології кафедра акторської майстерності

17 червня на сцені навчального корпусу №8 ЗНУ відбувся вокальний концерт студентів класу старшого викладача кафедри акторської майстерності факультету соціальної педагогіки та психології Любові Беркової-Житомирської.

Святковий концерт отримав назву «Вокальний альбом», оскільки проходив у незвичному «альбомному» форматі, де кожна сторінка відповідала певному вокальному жанру і стилю. Насичена програма виступів складалася з п’яти «сторінок»: народна пісня, оперний жанр, романс, сучасна пісня, оперета та мюзикл.
Відкрився концерт народними піснями, де першим виконавцем купальської пісні стала сама Любов Беркова-Житомирська. Після цього Любов Григорівна залишилася на сцені у якості ведучої заходу. «Гортаючи» сторінки вокального альбому, вона коротко розповідала про кожний з представлених жанрів, знайомлячи глядачів з яскравим розмаїттям вокального мистецтва.
У концерті взяли участь студенти спеціальності «Театральне мистецтво» – Анастасія Азарєнкова та Юлія Довженко (І курс), Інна Качан та Вікторія Пташинська (ІІ курс), Анна Акішина, Дмитро Бабчук та Катерина Процак (ІІІ курс), Ростислав Анасійчук, Костянтин Кузьмін, Ганна Ткаченко та Аліна Церпицька (ІV курс), а також Ганна Вайло, Юліана Пилипець та Діана Франко (V курс). У проведенні заходу були також задіяні студенти І-ІV курсів: Роман Капітанов, Вікторія Кабашко, Яна Новицька, Ярослава Перегінець, Алла Лазько, Анастасія Ляшиченко та Олександра Неборак.
Свої вокальні номери подарували глядачам колишні учні Любові Григорівни: випускниця кафедри акторської майстерності Крістіна Бондарєва, студент Київського національного університету культури і мистецтв Владислав Мартинов (з танцювальним супроводом за участі Анастасії Денисенко), випускниця ДМШ №1 Анастасія Попова та учениця 7 класу ДМШ №1 Катерина Ничипоренко.
Олена Кулініч виступила у ролі концертмейстера, а звукооператором заходу був Геннадій Прокопенко.
Протягом усього концерту відчувалася неповторна атмосфера театрального свята, усі присутні у залі отримали велике задоволення від яскравих виступів його талановитих учасників, професійно поставлених театралізованих номерів, різноманіття жанрів та стилів. Фінальним номером програми став також виступ Любові Берковій-Житомирській: разом з учасниками концерту вона заспівала пісню про рідний край «Хортичанська» на музику Володимира Ядчишина та слова Олександра Житомирського. Бурхливими оплески глядачі, серед яких були студенти, друзі та гості свята, подякували організаторам та учасникам заходу і особисто Любові Григорівні та вручили їй букети квітів.

Олена Кулініч

Схожі новини