Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Троє студентів ЗНУ отримуватимуть стипендії заводу «Запоріжсталь»

Троє студентів ЗНУ отримуватимуть стипендії заводу «Запоріжсталь»

22.06.2015 09:54 Все Факультети Економічний Менеджменту Юридичний Іменні стипендії МК «Запоріжсталь» юридичний факультет економічний факультет факультет менеджменту

19 червня в ЗНУ були визначені троє кращих студентів, які отримуватимуть іменні стипендії від ВАТ «Запоріжсталь» протягом другого півріччя 2015 року. Це - Дар'я Самойленко, Анатолій Ванярха та Ольга Попова. Переможці конкурсу отримуватимуть стипендію у розмірі 700 гривень.

Під час засідання експертної комісії, до складу якої увійшли представники ЗНУ – проректор з науково-педагогічної роботи Володимир Волков та проректор з наукової роботи Геннадій Васильчук, помічник ректора з виховної роботи Наталія Воронова, начальник відділу виховної роботи Світлана Кондратенко, декан факультету менеджменту Ірина Шавкун, заступник декана економічного факультету Вікторія Сьомченко, голова Студентської ради ЗНУ Анна Югріна, а також представник ВАТ «Запорізький металургійний комбінат "Запоріжсталь"» – провідний інженер з підготовки кадрів відділу розвитку персоналу Максим Волошин, були розглянуті кандидатури претендентів на призначення іменних стипендій МК «Запоріжсталь» і відбулася презентація діяльності кожного із студентів.
До участі в конкурсному відборі були представлені студенти трьох факультетів нашого університету – економічного, юридичного та менеджменту. Це - Маргарита Піун, Ксенія Комарова, Дар’я Самойленко, Богдан Баклажков, Анатолій Ванярха, Анастасія Шелепа та Ольга Попова. Усі вони є найкращими студентами не тільки своїх факультетів, а й, за висловом декана Ірини Шавкун, складають «золотий фонд» нашого університету – беруть активну участь у науковій та громадській діяльністі ЗНУ.
Відповідно до положення металургійного комбінату про призначення стипендій середній бал претендентів має бути не нижчім за 4,7. Однак, усі претенденти від ЗНУ, кандидатури яких були попередньо визначені на рівні факультетів, мають на кінець поточного семестру 5,0 балів, тому представникам комісії було доволі складно обирати серед таких талановитих і перспективних студентів – учасників конкурсу.
Під час засідання відбулася презентація своєї діяльності кожним студентом і процедура опитування, що і стало визначальним для відбору стипендіатів. Ними стали студентка економічного факультету Дар'я Самойленко (3 курс, «Облік і аудит»), Анатолій Ванярха з факультету менеджменту (3 курс, «Логістика») та від юридичного факультету – Ольга Попова (2 курс, «Правознавство»). Усі вони виступають учасниками наукових конференцій, мають визначні досягнення і отримують призові місця у наукових конкурсах та профільних олімпіадах, публікують наукові статті тощо. Під час опитування кожен з них висловив сподівання на те, що іменна стипендія надасть їм можливість для подальшого розвитку своїх здібностей і стане гарним стимулом у навчанні. Також молоді люди сподіваються здобути базовий досвід за фахом під час проходження практики на МК «Запоріжсталь», а для когось цей завод стане і основним місцем роботи та майбутнього кар’єрного зростання.
Окрім того, представники стипендіальної комісії нашого університету внесли деякі пропозиції до положення МК «Запоріжсталь» щодо призначення іменних стипендій кращим студентам. Зокрема, це стосувалося розширення кола учасників стипендіальної програми за рахунок представників, що навчаються на контракті. Поки що положенням передбачені стипендії виключно для студентів бюджетної форми навчання.

Олена Хлистун

Схожі новини