Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Психологи обговорили, як краще працювати з бійцями, що потребують допомоги

Психологи обговорили, як краще працювати з бійцями, що потребують допомоги

22.06.2015 11:06 Все Факультети Соціальної педагогіки та психології Факультет соціальної педагогіки та психології міжнародна діяльність семінар

Представники факультету соціальної педагогіки та психології, кафедра практичної психології спільно з громадською організацією «Development Foundation» продовжують працювати в рамках психологічного просвітництва, психотерапевтичної допомоги психологам, психотерапевтам, лікарям, волонтерам.

19 червня відбулася чергова онлайн-зустріч супервізійної групи з психотерапевтом Брюсом Янгом (Каліфорнія, США) за координаторства старшого викладача кафедри практичної психології Запорізького національного університету Ольги Іщук. Психологи з різних міст України ділилися думками з приводу складних випадків у роботі з бійцями, що знаходяться на передовій або ж на ротації, чи у госпіталі. Пан Брюс висловлював свою думку та надавав професійні консультації безпосередньо до кожного випадку.
Висловлюємо щиру подяку Людмилі Коршуновій за висококваліфіковану технічну підтримку. Дякуємо всім небайдужим та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.

Старший викладач кафедри практичної психології
Ольга Іщук

Схожі новини