Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Волонтерів ФСУ відзначили на обласному рівні

Волонтерів ФСУ відзначили на обласному рівні

01.07.2015 10:48 Все Факультети Соціології та управління Факультет соціології та управління волонтерська діяльність студенти

Під час святкування Дня молоді на каскаді фонтанів "Райдуга" роботу волонтерів факультету соціології та управління Запорізького національного університету відзначили на обласному рівні. Учасники волонтерського руху "Студентське серце" отримали почесну грамоту Запорізької обласної ради за вагомий внесок у реалізацію державної молодіжної політики.

Волонтерський сектор працює на факультеті соціології та управління вже кілька років, його куратором виступає кандидат психологічних наук, доцент кафедри соціальної філософії та управління Ганна Бойко, а очолює сектор студентка факультету Анна Аранжій.
Волонтери сектору організовують та беруть участь у найрізноманітніших суспільно важливих проектах. Так, тут був започаткований проект «Особова книжка волонтера», який зараз реалізується на міському рівні. Цей документ містить інформацію про досвід громадської діяльності студента, його освіту, наявність нагород, відзнак та участь у навчальних тренінгах. Він буде корисним під час працевлаштування після закінчення вишу.
Окрім того, члени «Студентського серця» провели низку тренінгів «Чинники успішного працевлаштування» для учнів шкіл Запоріжжя, Мелітополя, Токмака та Енергодара. Активно беруть участь волонтери і в міських суботниках, підтримують вихованців інтернатів, переселенців та військових у зоні АТО.

Схожі новини