Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Доцент Наталія Тяпкіна відзначена подякою за сприяння роботі з пошуку зниклих дітей

Доцент Наталія Тяпкіна відзначена подякою за сприяння роботі з пошуку зниклих дітей

01.07.2015 14:01 Все Факультети Журналістики Факультет журналістики благодійність

Вчора під час засідання ректорату ЗНУ від громадської волонтерської організації Всеукраїнської співдружності «Пошук зниклих дітей» вручили подяку заступнику декана з виховної роботи факультету журналістики, доценту Наталії Тяпкіній.

Як розповіла Наталія Іванівна, представники факультету журналістики протягом усього другого семестру цього навчального року займалися волонтерською діяльністю та інформаційним забезпеченням у галузі благодійності, зокрема співпрацювали з Благодійною організацією Всеукраїнської співдружності «Пошук зниклих дітей».
У рамках курсу «Електронні видання», який викладає Наталія Тяпкіна, студенти-журналісти мали створити ресурси з інформаційної підтримки благодійних проектів. Результати своєї діяльності молоді журналісти презентували у травні під час засідання круглого столу. Самі студенти брали участь у ряді благодійних заходів (День захисту дітей, відвідини дитячих будинків тощо), інформували громадськість про результати їхньої роботи і поширювали необхідну інформацію з розшуку дітей через соціальні мережі, місцеві ЗМІ, інформаційні сайти та сайти волонтерських організацій тощо.
Як керівник та натхненник цієї діяльності на факультеті журналістики Наталія Тяпкіна відзначена подякою за співпрацю та особливий вклад у пошук зниклих дітей, за підтримку та сприяння громадській організації Всеукраїнської співдружності «Пошук зниклих дітей» за підписом голови регіонального відділення цієї організації Олександра Курінного.

Схожі новини