Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В Економіко-правничому коледжі ЗНУ відбулося урочисте вручення дипломів

В Економіко-правничому коледжі ЗНУ відбулося урочисте вручення дипломів

03.07.2015 14:36 Все Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Вручення дипломів ЕПК

2 липня в Економіко-правничому коледжі ЗНУ відбулась урочиста церемонія вручення дипломів випускникам 2015 року. Святковий вечір з нагоди вручення дипломів відбувся у Запорізькому академічному обласному театрі ім. В. Г. Магара. Привітати випускників зі святом прийшли представники ректорату та адміністрації вишу і коледжу, викладачі і батьки.

Цього року документи про здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня «Молодший спеціаліст» отримали 148 випускників денного відділення за спеціальностями «Фінанси і кредит», «Бухгалтерський облік», «Організація виробництва», «Розробка програмного забезпечення», «Правознавство», «Видавнича справа та редагування», «Соціальна робота», «Соціальна педагогіка», «Туристичне обслуговування», «Фізичне виховання», 20 студентів отримали дипломи з відзнакою.
Святковий захід відкрила директор Економіко-правничого коледжу Олена Грибанова. Вітаючи випускників, вона зазначила, що отримані знання нададуть їм можливість зробити перший крок у доросле життя і продуктивно працювати задля процвітання та добробуту нашої країни, а викладачі ЕПК завжди підтримають їх у цих прагненнях. Олена Євгенівна також висловила вдячність викладачам та батькам за їх копітку працю з виховання молоді та ті необхідні знання, які викладачі дали випускникам. Вона підкреслила: «Я впевнена, що обрані випускниками спеціальності є затребуваними сьогодні на ринку праці, а самі випускники реалізуються за своїм фахом». Директор коледжу побажала усім творчого натхнення, наполегливості та успіхів у всіх добрих починаннях, здійснення мрій і життєвих планів та вручила дипломи з відзнакою, пам’ятні медалі випускникам-відмінникам і почесні грамоти за високі досягнення у навчанні та активну участь у громадському житті коледжу.
На урочистий захід завітав і проректор з наукової роботи ЗНУ Геннадій Васильчук. Від імені керівництва вишу він привітав випускників з однією із найважливіших подій у їхньому житті, вручив дипломи з відзнакою молодим спеціалістам та висловив сподівання, що отримана ними підготовка забезпечить їм подальше професійне становлення. Також Геннадій Миколайович запевнив винуватців свята в тому, що двері ЗНУ будуть завжди для них відкриті для подальшого навчання. Крім того, Геннадій Васильчук побажав молоді не втрачати оптимізму і віри у себе, завжди залишатися впевненими у власних силах та знаннях та йти шляхом збільшення свого інтелектуального потенціалу. У свою чергу, заступники декана юридичного факультету з виховної роботи Віктор Сабадаш та навчальної роботи Юлія Пирожкова теж взяли участь у церемонії вручення дипломів. Вони привітали молодих фахівців спеціальності «Правознавство» зі святом, побажавши їм майбутньої самореалізації у професії та досягнення своїх цілей, а також подякували викладачам, батькам та усім, хто брав участь у підготовці молодих фахівців.
Багато теплих слів та щирих побажань почули на свою адресу випускники від керівництва вишу та коледжу. Так, зі щирими словами вітання звернулася до колишніх студентів – теперішніх випускників коледжу за спеціальностями «Фінанси і кредит» та «Бухгалтерський облік» декан економічного факультету Алла Череп. Вона висловила переконання в тому, що світле майбутнє нашої держави ми створимо власними руками. «Сподіваюсь ви з гордістю будете нести звання випускника Економіко-правничого коледжу ЗНУ», - зазначила Алла Василівна. Крім того, вона побажала випускникам особистого щастя, успіху у роботі, не зупинятись на досягнутому, бути самостійними, постійно вдосконалюватись у професійному плані та продовжити навчання на економічному факультеті ЗНУ за обраним фахом, який користується великим попитом.
До цих привітань приєднався і декан математичного факультету Сергій Гоменюк, який побажав дипломованим фахівцям спеціальності «Розробка програмного забезпечення» здійснення усіх життєвих планів, самовдосконалення, професійного становлення, що і є важливою запорукою досягнення успіху.
Також почесну місію вручення дипломів випускникам спеціальностей «Соціальна робота», «Фізичне виховання» виконали представники професорсько-викладацького складу ЗНУ: завідувач кафедри соціальної філософії та управління Тарас Бутченко та декан факультету фізичного виховання Микола Маліков. Вони привітали випускників та побажали їм завжди прагнути до нових знань, отримувати задоволення від своєї роботи та гідно представляти наше місто та нашу країну на міжнародній арені.
Із вітальними словами до всіх викладачів коледжу звернувся і випускник спеціальності «Правознавство» Костянтин Калюкін. Він подякував всім викладачам за самовіддану працю, завдяки якій теперішні випускники вдало завершили навчання в коледжі та запевнив, що вони зроблять все можливе задля процвітання нашої держави.
Від імені батьків на заході виступила Ірина Кузякіна, яка висловила вдячність та вітання викладацькому колективу коледжу ЗНУ за отримані їх дітьми знання і уроки життя, а також піклування, яке відчували їх діти протягом усіх років навчання.
Під час урочистої програми грамотами від директора коледжу та керівництва вишу в різних номінаціях були нагороджені найактивніші студенти-випускники, серед яких - майбутні науковці, спортсмени і громадські діячі. А крім того, подяками ректора були нагороджені і батьки випускників за активну участь у громадському житті коледжу. Наприкінці свята від імені усіх випускників зі словами вітання до своїх викладачів та кураторів груп звернулась випускниця 2015 року Аліна Буц, яка висловила їм велику подяку за отримані знання, безцінний досвід, підтримку, невтомну працю, терпіння, мудрість та незабутні студентські роки.
Гарним подарунком для випускників та гостей заходу стала святкова програма, яку для випускників організували актори та солісти балету Запорізького академічного обласного театру ім. В. Г. Магара: Ольга Петровська, Катерина Стаценко, Катерина Єгоричева, Олександр Блінов, Світлана Ремжина, Інна Михайленко, Ксенія Кізюн, Вадим Васильєв, Павло Костюк та Клара Щедріна. Вони підготували на їх честь святковий концерт з хореографічними та вокальними постановками та номерами художньої самодіяльності.

Олена Переверзєва

БІЛЬШЕ ФОТО ДИВІТЬСЯ ТУТ:

Схожі новини