Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На юридичному факультеті вперше провели випускний вечір для бакалаврів

На юридичному факультеті вперше провели випускний вечір для бакалаврів

06.07.2015 16:33 Все Факультети Юридичний юридичний факультет свято випускний

6 червня на юридичному факультеті Запорізького національного університету відбулося урочисте вручення дипломів освітнього ступеня «Бакалавр». Із отриманням першого диплома про вищу освіту цьогорічних випускників факультету привітали представники ректорату, викладачі та почесні гості заходу – представники правоохоронних органів та громадських організацій, із якими у колективу юридичного факультету налагоджена давня плідна співпраця.

Рішення вперше в історії факультету влаштувати випускний вечір для студентів, які закінчили бакалаврат, його декан Тетяна Коломоєць пояснила змінами в законодавстві нашої країни, зокрема деякими положеннями ухваленого минулого року Закону України «Про вищу освіту», відповідно до яких бакалаври права можуть не лише продовжити здобувати вищу освіту, але й розпочати практичну правову діяльність.
Ведучі заходу – першокурсник Сергій Кисельов і другокурсниця Ірина Кравченко – привітали винуватців свята – 140 цьогорічних випускників бакалаврату, а також почесних гостей заходу. Вони закликали студентів керуватися у дорослому професійному житті девізом: «Знати право, служити праву, захищати право», а також – не забувати про рідний факультет, де їх завжди будуть раді бачити.
До щирих побажань на адресу випускників приєднався і почесний гість заходу – проректор з науково-педагогічної роботи Володимир Волков. «Сьогодні у вашому житті трапилася справді важлива подія: здобуття першого диплома вищої шкоди – то серйозна підстава для радості та свідчення того, що ваші зусилля протягом чотирьох років навчання увінчалися успіхом. Та ви не маєте забувати, що один диплом – надто мало для сучасного світу, що швидко змінюється, тим більше, для такої динамічної галузі, як право. Тож бажаю вам і надалі вдосконалювати свої знання, міцне підґрунтя яких заклали під час навчання у ЗНУ. Ваші викладачі, більшість із яких, до речі, свого часу теж закінчили наш університет, зробили все, аби забезпечити вам умови для початку гідної кар’єри», – наголосив Володимир Петрович. Також Володимир Волков вручив дипломи відмінникам навчання.
Декан юридичного факультету Тетяна Коломоєць, звертаючись до випускників, зазначила, що вважає цей випуск дуже сильним. «Серед вас багато тих, хто має червоні дипломи, хто гідно зарекомендував себе під час участі у всеукраїнських студентських олімпіадах, в суспільній діяльності, в благодійності. Ви всі гідно представляєте наш факультет і я дуже сподіваюся, що захочете продовжити навчання в Запорізькому національному університеті, здобувши дипломи ОКР «Спеціаліст» чи освітній ступінь «Магістр». Та який би шлях у дорослому житті ви не обрали, я щиро бажаю вам успіхів та вдалої реалізації своїх можливостей», – зазначила Тетяна Олександрівна. Також Тетяна Коломоєць і заступник декана юридичного факультету з виховної роботи Віктор Сабадаш відзначили Почесними грамотами найкращих студентів-активістів, науковців та суспільних діячів.
Почесні гості заходу: прокурор Запорізької області Олександр Шацький, заступник голови Апеляційного суду Запорізької області Сергій Гриценко, голова консультаційної ради при Прокуратурі Запорізької області Дмитро Григоренко, суддя Окружного адміністративного суду Запорізької області Олександр Нечипуренко, член наглядової ради та Ради роботодавців юридичного факультету, депутат Запорізької міської ради Володимир Кузенко, президент Всеукраїнської федерації «Спас» Олександр Притула й начальник відділу інженерно-технічної, економічної та товарознавчої експертизи Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України в Запорізькій області Наталія Корнєєва – приєдналися до поздоровлень випускників і побажали їм миру, успішної самореалізації та невтомного прагнення до вершин. Крім того, вони вручили дипломи бакалаврам права.
Оскільки на юридичному факультеті великого значення надають інтеграції до європейського освітнього простору, під час церемонії також відзначили кращих знавців англійської мови. Керівник Центру інтенсивного вивчення іноземних мов ЗНУ Наталія Костенко вручила сертифікати і подарунки переможцям конкурсу на краще знання англійської мови серед студентів юридичного факультету: бакалавру Михайлу Шевченку й першокурснику Олегу Пилипенку. Також сертифікат про завершення мовних курсів В2 з англійської мови вручили судді Окружного адміністративного суду Запорізької області Олександру Нечипуренку, який вивчав мову разом з викладачами юридичного факультету на базі ЗНУ.
Чудовим доповненням до радісної й водночас урочистої атмосфери свята стали виступи студенток нашого вишу, учасниць вокальної студії «Кантилена» Центру культури ЗНУ Ангеліни Сур та Єлизавети Денисової.

Таміла Тарасенко

Схожі новини