Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті соціології та управління відбувся випуск магістрів та спеціалістів

На факультеті соціології та управління відбувся випуск магістрів та спеціалістів

07.07.2015 09:46 Все Факультети Соціології та управління Факультет соціології та управління випускники

6 липня відбулися урочистості з приводу вручення дипломів спеціалістам і магістрам спеціальностей «Соціологія», «Політологія» та «Соціальна робота» на факультеті соціології та управління. Документи про вищу освіту цього дня отримав 81 випускник, 23 з них вручили дипломи з відзнакою.

Аби привітати молодь із здобуттям вищої освіти та відсвяткувати цей урочистий момент, в актовій залі 3 навчального корпусу зібралися представники ректорату нашого університету, Запорізької обласної державної адміністрації і факультету соціології та управління, випускники, їхні батьки та друзі.
Першим до своїх вихованців звернувся декан ФСУ Максим Лепський, який наголосив, що цей випуск магістрів та спеціалістів справді є показовим. «Сьогоднішні випускники заклали фундамент студентського самоврядування на факультеті і започаткували багато корисних ініціатив, вели волонтерську і наукову роботу, також вони проявили свою активність та вміння у спорті та в інших напрямах, які сприяли підвищенню іміджу нашого факультету. Навчаючись на факультеті соціології та управління, ви отримали фундаментальні знання із соціальних та політологічних дисциплін, тому саме ви маєте формувати фундамент майбутнього зростання нашої держави», - підкреслив Максим Анатолійович. Він побажав випускникам усіляких гараздів у житті та кар’єрі, а звертаючись до батьків, зауважив, що ті насправді можуть пишатися своїми дітьми. Декан також запевнив молодих фахівців, що на факультеті завжди будуть раді їх бачити і підтримають у будь-якій ситуації.
Від імені усього ректорату ЗНУ та особисто від ректора, народного депутата України Миколи Фролова до присутніх звернувся проректор з наукової роботи Геннадій Васильчук: «Я радий вітати вас, випускників цього молодого, веселого, енергійного факультету з початком нового, дорослого життя! Бажаю вам успіхів та кар’єрного росту, ми завжди вас готові підтримати».
Після привітань керівників слово надали магістрам усіх представлених тут спеціальностей: Тетяні Поповій, Олені Струк та Андрію Куватову. Разом із іншими випускниками вони в урочистій атмосфері виголосили клятву випускників і пообіцяли гідно виконувати свої фахові обов’язки.
Вітали випускників й інші викладачі: завідувачі кафедр – політології Євген Цокур і соціальної філософії та управління Тарас Бутченко, заступник декана з навчальної роботи Тетяна Бірюкова. Вони побажали успіхів в особистому житті та у роботі. До привітань колег приєднався і заступник голови Запорізької облдержадміністрації з гуманітарних питань та викладач ФСУ Едуард Гугнін. Він підкреслив, що працюючи в облдержадміністрації повсякчас зустрічає там випускників факультету соціології та управління, які успішно працюють на відповідальних посадах. Він зауважив, що радий буде бачити у якості управлінців й сьогоднішніх випускників, бо саме молодим, ініціативним та цілеспрямованим сьогодні треба реформувати систему державного управління та змінювати долю країни на краще.
Дипломи молодим фахівцям вручали керівники ЗНУ та ФСУ, викладачі факультету і куратори випускних груп: проректор з наукової роботи, професор Геннадій Васильчук, декан ФСУ, професор Максим Лепський, а також професори Євген Цокур, Тетяна Ніколаєва і Тарас Бутченко, доценти Наталія Лепська, Ганна Бойко, Володимир Скворець, Ігор Кудінов та Інна Дударева.
Від імені Студентської ради та всього дружного колективу факультету соціології та управління випускників привітали піснями Маріанна Дмитренко та Олена Струк, а всі присутні разом із солістками Анною Куценко та Маріанною Дмитренко виконали гімн факультету.
Окрім того, усі найактивніші та найталановитіші випускники ФСУ були відзначені грамотами і подяками за участь у громадській та науковій діяльності, за успіхи у навчанні, за проявлену небайдужість, волонтерську діяльність та ініціативи, за спортивні досягнення і патріотизм, а також за розвиток студентського самоврядування на факультеті.
Випускники в особі представників від кожної випускної групи, зі свого боку, щиро дякували своїм викладачам за їхню сумлінну працю та повсякчасну підтримку, що ті надавали і надають студентам ФСУ. Усі вони відзначили дружню, родинну теплу атмосферу, що панує на цьому факультеті. П’ять років, які провели разом, заклали не тільки фундамент знань майбутніх фахівців, але й навчили мислити, дружити і допомагати один одному.
Насамкінець урочистостей усі присутні вийшли на вулицю і запустили у небо різнокольорові кульки, загадавши свої заповітні бажання. Випускники також фотографувалися на згадку у колективі друзів та колег.

Олена Хлистун

Схожі новини