Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Випускники історичного факультету отримали дипломи по вищу освіту

Випускники історичного факультету отримали дипломи по вищу освіту

07.07.2015 12:42 Все Факультети Історичний Історичний факультет свято випускний

7 липня на історичному факультеті Запорізького національного університету провели урочистості з нагоди вручення випускникам дипломів ОКР «Спеціаліст» та навчального ступеня «Магістр». Аби привітати вчорашніх студентів, на свято завітали представники ректорату й професорсько-викладацького складу факультету, рідні та друзі винуватців свята.

Після урочистого виконання Гімну України ведучі заходу – першокурсники історичного факультету Артем Левадний і Вікторія Клець – надали слово почесному гостю свята, проректору з наукової роботи Геннадію Васильчуку. Геннадій Миколайович від усього серця привітав випускників зі вступом у доросле життя та звернувся до них як до колег, зауваживши, що сам свого часу закінчив історичний факультет. «Головне, що дали вам викладачі під час навчання у виші, це не лише міцні знання, але й здатність історично мислити оцінювати події сучасності з точки зору історичної перспективи. Нам, історикам, випала важлива місія, ми маємо зберігати історичну пам'ять народу, навчати учнів бути гідними високого звання українців. А ще, попри нелегкі для нашої країни часи, на які припав початок побудови вашої кар’єри, я закликаю вас до позитивного мислення. Кому, як не професійним історикам, знати, що Україна вже не раз переживала важкі часи, але все одно підводилась із колін, розвивалась і ставала сильною», – підкреслив Геннадій Васильчук.
Також випускників привітали: заступник декана з виховної роботи історичного факультету Роман Молдавський, доцент кафедри новітньої історії України Василь Гвоздик, заступник декана історичного факультету з профорієнтаційної роботи, старший викладач кафедри всесвітньої історії і міжнародних відносин Станіслав Черкасов і доцент кафедри джерелознавства, історіографії та спеціальних історичних дисциплін Юлія Головко. Вони побажали своїм колишнім студентам мирного неба над головою, але, водночас, відзначили, що саме зараз, коли вже ніхто не зможе заперечувати становлення українців як політичної нації, особливої ваги набуває місія істориків доносити до людей історичну правду.
Крім того, учорашніх студентів закликали ставити перед собою амбітні цілі, не відмовлятися від мрій, докладати усіх зусиль для їхньої реалізації та ніколи не забувати про рідний університет, де їх завжди раді бачити.
Від імені цьогорічних магістрів і спеціалістів виступив Олександр Вернигора, який запевнив, що радий, що свого часу обрав для навчання Запорізький національний університет. Він подякував своїм викладачам й однокурсникам за незабутні студентські роки.
Також випускники, крім квітів і привітань, отримали у подарунок ліричну пісню у виконанні студентки Марії Єфіменко.

Таміла Тарасенко