Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті фізичного виховання вручили дипломи випускникам

На факультеті фізичного виховання вручили дипломи випускникам

10.07.2015 14:55 Все Факультети Фізичного виховання Факультет фізичного виховання свято випускний вручення дипломів

Вчора, 9 липня, в навчальному корпусі № 8 відбулася урочиста церемонія вручення дипломів цьогорічним випускникам факультету фізичного виховання ЗНУ – 142 спеціалістам (15 – з відзнакою) та 62 магістрам (11 – з відзнакою). Під час свята не тільки вручали документи про вищу освіту, а й визначали найкращих у номінаціях: вчений року, реабілітолог року, тренер року, магістр року, кращий фахівець з туризму.

На початку церемонії вручення дипломів проректор з наукової роботи Геннадій Васильчук зазначив, що має за честь передати випускникам факультету фізичного виховання вітання від ректора Запорізького національного університету Миколи Фролова. «Ваша альма-матер завжди чекатиме на Вас як на своїх талановитих вихованців», - підкреслив Геннадій Миколайович. Крім того, проректор навів як приклад найсвіжіших перемог спортсменів факультету – «срібну» перемогу на Всесвітній літній Універсіаді (змагання з академічного веслування) аспіранта ЗНУ, випускника факультету фізичного виховання Олександра Надтоки.
Декан факультету Микола Маліков зазначив, що це вже його 30-й випуск, але щемливі почуття свято викликає щоразу, коли педагог проводжає в добру путь висококваліфікованих фахівців.
Завідувач кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту Анатолій Конох запевнив, що свої студентські роки випускники будуть згадувати з ностальгією як одні з найяскравіших та незабутніх. Завідувач кафедри здоров’я людини та фізичної реабілітації Надія Богдановська висловила впевненість, що кожен з магістрів та спеціалістів відбудуться як професіонали у своїй галузі. Завідувач кафедри олімпійського та професійного спорту Андрій Сватьєв побажав випускникам виховати своїх чемпіонів та спортсменів. А завідувач кафедри туризму Наталія Маковецька побажала кожному знайти себе як Фахівців з великої літери.
Заступник декана з наукової роботи Світлана Караулова нагородила студентів Почесними грамотами за їхні досягнення. Зокрема, Світлана Іванівна відзначила Ігора Луцова, Олександра Матиско, Тамілу Чуєву, Євгенію Осетинську, Тетяну Яковенко, Олександра Сидоренка, Катерину Бондар.
Крім того, завідувач кафедри фізичного виховання Едуард Дорошенко нагородив випускників за високі спортивні досягнення. А саме – Анастасію Шандрук, Олександра Захожого, Володимира Гузя, Ірину Кравченко та Марію Помазан.
Звичайно, під час вручення дипломів для випускників підготували й яскраву концертну програму. Своїми вокальними талантами порадувала першокурсниця факультету фізичного виховання Вероніка Троян, а хореографічні номери «Биття серця», «Час», «Квітка» підготувала солістка народного театру сучасної хореографії «Фенікс» Єва Русова.
Наприкінці свята випускники адресували слова подяки своїм мудрим наставникам – викладачам факультету фізичного виховання, яких згодом запросили на сцену і подарували букети та найгучніші оплески всіх присутніх на святі, які підвелися зі своїх місць та аплодували педагогам кілька хвилин.

Марія Канцелярист
Фото Катерини Рубель

Схожі новини