Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У Запорізькому національному університеті розпочалася вступна кампанія

У Запорізькому національному університеті розпочалася вступна кампанія

10.07.2015 15:44 Університет приймальна комісія вступна кампанія

10 липня в Запорізькому національному університеті розпочалася вступна кампанія. Початок вступної кампанії засвідчив, що абітурієнти зацікавлені в навчанні в нашому виші. Загалом, за неповний робочий день фахівців приймальної комісії ЗНУ зареєстрували близько тисячі заяв вступників. Так само виявили активність охочі вступити до Економіко-правничого і до Торгового коледжу.

Дехто з абітурієнтів побував в консультативному пункті, який працював у нашому ВНЗ із 1 по 9 липня і співробітники якого могли надати всю необхідну інформацію щодо перебігу вступної кампанії, зокрема щодо пакету документів, необхідних для вступу до університету. Особливого значення така організація роботи набула у зв’язку з численними важливими змінами, внесеними до цьогорічних правил прийому до ВНЗ України. В ЗНУ подбали, аби зробити прийом документів максимально ефективним і зручним для майбутніх студентів нашого вишу.
За словами відповідального приймальної комісії Даміра Бікулова, за сьогодні до ЗНУ завітало близько тисячі абітурієнтів. «Думаю, що вступна кампанія розпочалася непогано: колектив ЗНУ працював чітко і злагоджено, кожен його фахівець добре виконував покладені на нього обов’язки. Не менше радує те, що ми отримали понад 900 електронних заяв, тобто така форма вступу набуває все більшої популярності серед тих, хто прагне здобути вищу освіту», – зауважив Дамір Тагірович.
Про особливості цьогорічної вступної кампанії в Економіко-правничому коледжі розповіла його Олена Грибанова: «У перший же день роботи виймальної комісії ЕПК її фахівці зареєстрували близько 200 заяв. Бажання навчатися в нашому коледжі виявили абітурієнти з Донецької, Дніпропетровської, Херсонської областей, нашого міста та області. Також надійшло близько десятка заяв в електронному вигляді від охочих вступити на вільні місця на другий курс. Також до нас звернулися одинадцятикласники, які не змогли скласти ЗНО і тепер хочуть подовжити навчання в ЕПК».
Торгового коледжу Олександр Олійник зазначив, що сьогодні зранку до ТК завітало немало вступників: «Ми зареєстрували близько 20 заяв від наших абітурієнтів. При цьому, варто відзначити, що всі співробітники коледжу працювали старанно й злагоджено. Ми обов’язково обговоримо перші враження від початку приймальної кампанії та спробуємо зробити все, аби наші вступники могли вступати до нас у комфортних умовах», – зауважив Олександр Леонтійович.
Нагадуємо, що приймальна комісія у ЗНУ працює за таким розкладом:
Понеділок – п’ятниця: з 9.00 до 17.00, перерва: з 12.00 до 13.00.
Субота: з 9.00 до 14.00
Неділя – вихідний.
24 липня, 31 липня та 08 серпняз 9.00 до 18.00.
Детальну інформацію про умови вступу та документи можна знайти на сторінці приймальної комісії: http://web.znu.edu.ua/pk/

Схожі новини