Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти факультету іноземної філології працювали викладачами-волонтерами у мовному таборі

14.07.2015 09:28 Все Факультети Іноземної філології Факультет іноземної філології практика студенти волонтерська діяльність

Нещодавно 19 студентів третього курсу факультету іноземної філології провели мовну практику вихованців КЗ «Центр туризму» Запорізької обласної ради у межах мовних туристсько-краєзнавчих літніх таборів. Цю діяльність вони здійснювали на волонтерських засадах, до роботи із дітьми студентів підготували викладачі факультету, надавши їм консультативну та методичну допомогу у ході проведених семінарів і тренінгів.

Задоволення отримали всі учасники мовних таборів: і організатори, зокрема, директор КЗ «Центр туризму» Тетяна Григорівна, котра відзначила високий професіоналізм та дружнє ставлення студентів до дітей, і самих студентів, котрі вважають, що отримали незабутній досвід.
Своїми думками і враженнями від участі у волонтерській справі ділиться студентка ІІІ курсу Карпенко Анастасія:
«Ніколи б не подумала, що моє літо почнеться саме так. У червні кілька студентів нашого факультету взяли участь у програмі «Шлях до Європи», який організував Запорізький центр туризму та краєзнавства. В рамках цієї програми ми, студенти, повинні були виступати в ролі помічників керівників туристичних груп. Так само в наші обов'язки входило викладання іноземної мови не тільки в спеціально відведені для цього години, а й попутно у різних заходах, які влаштовувалися для дітей.
Виникло питання: в якій же формі викладати іноземну мову дітям? Після такого тривалого навчального року, який пройшов в очікуванні літа, дітям навряд захотілося би відвідувати звичайні уроки англійської мови. Саме тому ми вирішили всі заняття проводити в ігровій формі. Під час занять ми використовували різні допоміжні технічні засоби, щоб візуально матеріал краще засвоювався, проводили різні конкурси на запам'ятовування нових слів і багато іншого.
Повинна зізнатися, що трохи хвилювалася перед поїздкою в табір. Я переживала через те, що це мій перший педагогічний досвід, і, окрім цього, я не знала як будуть налаштовані діти та персонал по відношенню до нас. Але всі мої хвилювання зникли в той момент, коли ми приїхали в сам табір. Всі ставилися до нас дуже дружелюбно і допомагали в будь-якій ситуації і в будь-який час.
Хотілося б подякувати моєму рідному факультету і Запорізькому центру туризму та краєзнавства за надану можливість отримати безцінний досвід у викладанні. Сподіваюся, що подібні поїздки стануть прекрасною традицією для нашого факультету!»

Необхідно відзначити, що у мовні табори були направлені найкращі студенти, які змогли не лише гідно представити свої педагогічні вміння та навички у ході практичних занять та під час повсякденного спілкування із вихованцями КЗ «Центр туризму», а й також успішно скласти сесію, яка на третьому курсі є вельми складною. За результатами участі у програмі студенти отримали сертифікати.

Факультет іноземної філології