Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники ЗНУ – серед номінантів «Олександрівської премії – 2015»

Представники ЗНУ – серед номінантів «Олександрівської премії – 2015»

29.07.2015 13:42 Все Факультети Соціології та управління Факультет соціології та управління факультет фізичного виховання премія

1 серпня розпочинається голосування за номінантів «Олександрівської премії-2015», яку вручають благодійникам та волонтерам. Цього року до їх числа потрапили волонтерський рух факультету соціології та управління ЗНУ «Студентське серце» та президент ВГО «ВФ «Спас», старший викладач кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту ЗНУ Олександр Притула, а також доцент, кандидат філологічних наук Галина Томіліна, яка багато років працювала в ЗНУ, а нині вийшла на пенсію. Студенти беруть участь у номінації «Територія доброти», Олександр Леонтійович - у номінації «Посол доброї волі», а Галина Яківна - у номінації "Благодійник (меценат)".

Переможців обиратимуть у 9 номінаціях експертна рада та минулорічні фіналісти, а спеціальну номінацію «Добре серце» здобуде той, хто отримає найбільшу підтримку в народному голосуванні. Проголосувати за номінантів можна на сайті громадської організації «Запорізький вектор» vektorz.zp.ua або за телефонами: (061) 213-90-09, 213-90-07 щоденно з 12:00 до 13:00 з 1 по 31 серпня.
Детальну інформацію про учасників конкурсу можна знайти на сайті «Запорізького вектору», а саме: про волонтерський рух ФСУ – за посиланням http://vektorz.zp.ua/glavnaya/novosti/728-volonterskoe-dvizhenie-studencheskoe-serdtse-fakulteta-sotsiologii-i-upravleniya-znu, про Олександра Притулу - http://vektorz.zp.ua/glavnaya/novosti/788-pritula-aleksandr-leontevich-obshchestvennyj-deyatel-prezident-vseukrainskoj-obshchestvennoj-organizatsii-vseukrainskaya-federatsiya-spas
Цікаво, що кандидатуру Галини Томіліної на конкурс подала директор Наукової бібліотеки ЗНУ Валентина Герасимова. Як повідомила Валентина Олександрівна, Галина Яківна подарувала бібліотеці ЗНУ близько 500 книг, серед яких - старовинні видання XVIII-XIX століть.
Імена переможців організатори назвуть під час урочистої церемонії нагородження, яка відбудеться в жовтні цього року. Вони отримають статуетки, дипломи та грошові премії.

Схожі новини