Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ здійснили перерахунок плати за проживання у гуртожитках

У ЗНУ здійснили перерахунок плати за проживання у гуртожитках

30.07.2015 13:48 Гуртожитки студенти накази документи

Студентам, які мешкали у гуртожитках Запорізького національного університету протягом 2014/2015 навчального року, повернуть частину сплачених за проживання коштів. Про це йдеться в Наказі ректора №328 від 29.07.2015 року.

Відповідно до фактичних показників споживання комунальних послуг, мешканці гуртожитку №2 отримають майже по 40 гривень, гуртожитку №3 – по 400 гривень, а студенти, які жили в гуртожитку №4, – по 30 гривень.
Тим студентам, які планують й надалі мешкати в гуртожитках, вказані суми включать в рахунок оплати за житло за наступний навчальний рік. Всі інші студенти можуть отримати кошти в касі університету, попередньо написавши заяви (звертатися до к.104 у 4 корпусі ЗНУ).