Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Випускниці ФСУ Валерії Овчаровій призначено Премію Кабінету Міністрів України

Випускниці ФСУ Валерії Овчаровій призначено Премію Кабінету Міністрів України

03.08.2015 14:28 Все Факультети Соціології та управління Факультет соціології та управління перемога премія

Цьогорічна випускниця магістратури факультету соціології та управління Запорізького національного університету Валерія Овчарова увійшла до списку 60 лауреатів Премії Кабінету Міністрів за особливі досягнення молоді в розбудові України за 2013-2014 роки. Нагороду Валерія отримає за внесок у забезпечення розвитку молодіжного руху. Про це йдеться у розпорядженні КМУ №737-р від 17 липня 2015 року.

Ще під час навчання у виші Валерія Овчарова активно брала участь у найрізноманітніших благодійних, волонтерських та наукових заходах, серед яких: тренінги з працевлаштування для молоді, міські суботники, засідання круглих столів та міжнародні конференції з питань волонтерського руху.
Також вона стала однією з найактивніших учасниць проекту волонтерських щоденників, який започаткували активісти факультету соціології та управління ЗНУ. Такий щоденник фіксує волонтерську діяльність студента і може стати яскравим доповненням до резюме молодого фахівця. За словами дівчини, свої напрацювання вони передали до Міністерства молоді та спорту України, тож результати роботи запорізьких фахівців впроваджуватимуться і на всеукраїнському рівні.
Окрім того, минулого року Валерія перемогла в університетському етапі конкурсу «Студент року-2014» у номінації «Студент – волонтер року», а також встигла попрацювати в.о. директора Запорізького обласного центру праці для молоді. Зараз обіймає посаду завідувача сектора з питань працевлаштування молоді та волонтерської діяльності Запорізького обласного центру молоді.
Вітаємо нашу випускницю з вагомим досягненням та бажаємо подальших успіхів у її важливій та корисній для суспільства роботі!

Ще більше новин читайте на офіційній сторінці ЗНУ на Фейсбуці

Схожі новини