Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / МОН України надало рекомендації щодо зарахування вступників

МОН України надало рекомендації щодо зарахування вступників

10.08.2015 16:24 Все Факультети Лист Вступна компанія

Їх було окреслено у листі Міністерства освіти і науки України від 10 серпня 2015 року «Щодо рекомендацій до зарахування» за підписом Міністра Сергія Квіта.

У відповідь на численні звернення, які надходять до МОН України щодо надання дозволу на дозарахування на вакантні місця державного замовлення, зверталася увага приймальних комісій на те, що, відповідно до п. 1 розділу XVII Умов прийому на навчання до ВНЗ України в 2015 році, затверджених Наказом МОН від 15.10.2014 № 1172 зі змінами відповідно до Наказу МОН № 822 від 30.07.2015, приймальна комісія анулює раніше надані рекомендації вступникам, які до 18.00 години 10 серпня (відповідно до п.8 ст.5 Умов прийому) не виконали вимог для зарахування, та не пізніше 18.00 години 12 серпня надає рекомендації до зарахування на вакантні місця державного замовлення вступникам за рейтингом із числа рекомендованих до зарахування на навчання за кошти фізичних і юридичних осіб, які виконали умови до зарахування (подали особисто оригінали документа про освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень та додатка до нього, сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання та інших документів, передбачених Умовами та Правилами прийому, до приймальної (відбіркової) комісії ВНЗ). Рекомендація до зарахування надається вступникам без урахування того, чи була цим особам надана рекомендація до зарахування на навчання за кошти державного замовлення в іншому вищому навчальному закладі чи на іншій спеціальності, чи ні.
Враховуючи це, МОН України рекомендує вищим навчальним закладам надавати рекомендації до зарахування на вакантні місця державного замовлення не раніше 18.00 години 10 серпня для того, щоб не перешкоджати реалізації прав абітурієнтів. Стосовно п.2 розділу XVII Умов прийому роз’яснювалося, що відповідна заява пишеться в довільній формі та долучається до особової справи вступника.

Схожі новини