Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Перша десятка «ТОП-100 ЗНУ»

Перша десятка «ТОП-100 ЗНУ»

19.08.2015 16:39 Все Факультети Конкурс

Центр культури ЗНУ днями ініціював масштабний проект найТОПовішого вишу регіону – Запорізького національного університету – «ТОП-100 ЗНУ» найрозумніших, найталановитіших, найспортивніших, найпривабливіших студентів ЗНУ. Сьогодні у соцмережах оприлюднили першу десятку рейтингу.

До неї увійшли екс-голова студради та її наступниця, а саме – Ольга Ледедєва та Анна Югріна, крім того, Катерина Дьоміна («Міс ЗНУ-2015»), Аліна Іваненко, Катерина Черниш, Антон Осадчук, Іван Столяревський, Артем Ховхун, Владислав Воротков і Владислав Сердюков.
До «ТОП-100 ЗНУ» можуть потрапити студенти денної та заочної форми навчання. Положення та умови проекту організатори розмістили у його офіційній групі: https://vk.com/top100znu
Старт рейтингу – 1-го вересня 2015 року, з початком нового навчального року. З цього моменту починається пошук студентів, які на думку аккаунт-менеджерів проекту могли б потрапити в "Топ 100 ЗНУ". Інформація про них буде передаватися членам журі для прийняття остаточного рішення до 1 жовтня 2015 року. Після виходу посту у групах з висвітленням рейтингу кожному, хто потрапив в "Топ 100 ЗНУ", прийде спеціальне запрошення на офіційну церемонію нагородження та отримання цінних призів від спонсорів та партнерів проекту. Всі студенти зможуть познайомитися один з одним (а якщо знайомі – зустрітися ще раз), а також поспілкуватися з усіма членами журі та партнерами відділу Центру культури.

Схожі новини