Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У науковому товаристві пройдуть вибори нового голови

У науковому товаристві пройдуть вибори нового голови

25.08.2015 15:53 Все Факультети Університет Наукове товариство студентів та аспірантів докторантів і молодих вчених вибори

Наукове товариство студентів та аспірантів, докторантів і молодих вчених ЗНУ – це динамічна структура, що перебуває в постійному розвитку й оновленні, оперативно реагує на будь-які зміни в життєдіяльності нашого вишу. Так, за словами проректора з наукової роботи, професора Геннадія Васильчука, незабаром на НТСАДМВ очікують важливі зміни, пов’язані із виборами нового голови Товариства. Адже кожен новий очільник організації, що об’єднує молодих науковців вишу, не лише продовжує традиції попередників, прагнучи залучити до участі в науковому житті університету все нових юних дослідників, але й намагається розширити спектр діяльності Товариства, віднайти нові вектори його розвитку.

Наукове товариство студентів та аспірантів, докторантів і молодих вчених посідає важливе місце у житті молоді Запорізького національного університету. Створене у 2006 році (тоді – Наукове студентське товариство), воно мало на меті об’єднати разом усіх студентів, які хотіли розпочати наукову кар’єру ще під час навчання в університеті, надати їм додаткові можливості для реалізації їхніх прагнень брати участь у багатогранному науковому житті ЗНУ.
За часи свого існування ця молодіжна наукова організація здобула беззаперечний авторитет не лише в науковому просторі нашого університету. Її представники вийшли на загальноукраїнський рівень, налагоджуючи плідні наукові зв’язки з молодими науковцями інших вітчизняних ВНЗ, успішно беручи участь у різнорівневих науково-практичних конференціях, олімпіадах, конкурсах тощо. Крім того, про розширення повноважень Товариства та спектру діяльності свідчить те, що воно за час свого існування перетворилося спершу на Наукове товариство студентів та аспірантів, а потім було реорганізоване в Наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених.
Зараз його очолює студентка магістратури факультету менеджменту Марина Пасенко. За час свого головування вона доклала чимало зусиль, аби НТСАДМВ невпинно розвивалось та міцніло. Та у зв’язку з тим, що у Марини збігає термін навчання у виші, наприкінці жовтня відбудуться вибори нового голови Наукового товариства студентів та аспірантів, докторантів і молодих вчених нашого ВНЗ. Зараз по всім факультетам ЗНУ було розповсюджено додаткову інформацію щодо цієї важливої події в житті університетської молоді. Зокрема, про критерії відбору кандидатів на посаду нового голови Товариства. Ним зможе стати будь-який студент старших курсів чи аспірант першого року навчання за умови, що він має досвід плідної наукової роботи, свідченням якого є активна участь в науковому житті ВНЗ. А також зможе запропонувати нові шляхи розвитку НТСАДМВ та об’єднати навколо себе команду однодумців заради втілення в життя цих проектів.

Таміла Тарасенко

Схожі новини