Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Триває підготовка до нового навчального року

Триває підготовка до нового навчального року

26.08.2015 14:23 Все Факультети Навчальний процес вибір студентами 25% дисциплін

Сьогодні, 26 серпня, у Запорізькому національному університеті під головуванням проректора з науково-педагогічної та навчальної роботи Олександра Гури та керівника відділу з навчальної роботи Людмили Нестеренко відбулося загальноуніверситетське засідання заступників деканів з навчальної роботи, присвячене готовності факультетів до навчального процесу в цьому році.

Під час засідання проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Олександр Гура привітав усіх учасників зібрання із тим, що Запорізький національний починає новий навчальний рік упевнено та зі значними здобутками.
У свою чергу, начальник відділу з навчальної роботи Людмила Нестеренко відзначила плідну й результативну роботу співробітників нашого вишу щодо покращення та вдосконалення навчального процесу. Так, під час робочої зустрічі були обговорені особливості розкладу навчальних занять, нововведення в оформленні бланкової документації, зокрема залікових книжок для студентів, особливості заповнення журналів загальних навантажень кафедр, індивідуальних планів викладачів, журналів успішності й відвідування академічних груп, формування груп, замовлення й оформлення студентських квитків, верифікації документації та її оформлення через систему ЄДЕБО. Також були погоджені питання розподілу аудиторного фонду для студентів, академічного навантаження викладачів, розробки навчальних планів і робочих навчальних програм, розкладу науково-методичних нарад, організації спортивних секцій для студентів, оформлення академічних довідок і навчальних карток та затвердження Концепції програми вивчення іноземної мови у виші.
Крім того, було узгоджене тимчасове положення про організацію навчального процесу. Фахівці обговорили графік відпрацювань для студентів-боржників та систему накопичення балів студентами за теоретичні та практичні заняття, щоб відстежувати рейтинг їх накопичення.
Як наголосив Олександр Іванович, на сьогодні одним з актуальних питань лишається розробка та формування системи вибіркових дисциплін гуманітарного профілю та вибору студентами спеціалізації на основі електронної системи забезпечення дисциплін (коли студент особисто обирає навчальний курс). Це питання викликало найбільш жваве обговорення та безліч пропозицій.
Усі охочі долучитися до обговорення пропозицій щодо механізму вибору студентами 25% дисциплін можуть завітати на нараду викладачів, співробітників і студентів ЗНУ 28 серпня о 10.00 у 50 аудиторії І корпусу.

Олена Перевєрзєва

Схожі новини