Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Відбулася урочиста церемонія до Дня знань у Торговому коледжі ЗНУ

Відбулася урочиста церемонія до Дня знань у Торговому коледжі ЗНУ

31.08.2015 14:29 Торговий коледж ЗНУ День знань

Сьогодні у Торговому коледжі ЗНУ відбулася перша зустріч студентів та викладацького колективу коледжу у новому навчальному році. Розпочалася вона святковим зібранням, де першочергова увага була приділена саме новачкам-першокурсникам.

Урочистості з цього приводу проходили на майданчику біля навчального корпусу коледжу, де зібралися разом керівництво цього навчального закладу, викладачі, першокурсники та їхні батьки, а також вже досвідчені і самостійні студенти старших курсів. Першими до молоді звернулися директор Торгового коледжу ЗНУ Олександр Олійник та завідувач економіко-технологічного відділення Вікторія Турченко. Вони привітали студентів із початком нового навчального року та побажали їм успіхів у навчанні.
Зокрема, Олександр Леонтійович, наголосив, що формування світогляду сучасних студентів розпочинається з патріотичного виховання, а головним обов’язком як дирекції навчальних закладів, так і викладачів є підготовка не тільки гарних фахівців, а й патріотів своєї країни. Саме тому вже 1 вересня навчальний процес розпочнеться в усіх освітніх закладах з уроків патріотичного виховання. Директор коледжу також прокоментував свої враження від першої зустрічі із нинішніми першокурсниками: «Я мав нагоду спостерігати, як у перший день минулого навчального року на святкову лінійку зібралися ще безтурботні та веселі першокурсники. Сьогоднішні першокурсники виглядають більш серйозними та зосередженими. Сподіваємося, що вони і до занять проявлятимуть таке саме відповідальне ставлення».
Студенти, у свою чергу, привітали викладачів та друзів у День знань піснею про Україну. Після цього відбулося знайомство першокурсників із кураторами своїх груп: Світланою Савон, Олександрою Драною, Ларисою Петровою та Ольгою Ганжею. Остання з них – куратор і викладач зі стажем, яка користується неабиякою повагою серед молоді коледжу, – звернулася до студентства із поетичним вітанням і найкращими побажаннями. Зі сцени також прозвучали слова клятви першокурсників, які, вливаючись до лав студентів Торгового коледжу, пообіцяли наполегливо здобувати знання і шанувати честь як рідного коледжу, так і ЗНУ, аби стати взірцем людини ІІІ тисячоліття.
Своїми враженнями та мріями поділився першокурсник спеціальності ««Виробництво харчової продукції» (гр. 9ВХП 1/15) Данило Колпаков: «Я обрав цю професію, бо вважаю її досить перспективною, на рестораторів сьогодні існує великий попит: це можливість працювати у кафе, барах, ресторанах тощо. У перший свій день у якості студента я відчуваю водночас і радість, і хвилювання. Напередодні вступу до Торгового коледжу я відвідував підготовчі курси, а потім успішно склав два екзамени – українську мову та математику. Навчаючись у коледжі, звичайно, я мрію отримати досвід і врешті-решт стати шеф-кухарем якогось престижного закладу, але це в майбутньому. Після завершення навчання у коледжі планую попрацювати у закладах харчування у Запоріжжі, а якщо далі пощастить – мрію знайти роботу у Києві. Також хотілося б побувати на стажуванні у Франції».
По завершенню урочистої частини, викладачі та студенти-першокурсники вирушили до аудиторій, де відбулося їхнє перше знайомство у тісному колі нових друзів. А вже завтра для них розпочнеться серйозний навчальний процес з підготовки фахівців. Багато студентів старших курсів починають свій новий навчальний рік з виробничих практик.

Олена Хлистун

Схожі новини