Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентські дебати біологічного факультету

Студентські дебати біологічного факультету

11.09.2015 11:04 Все Факультети Біологічний Біологічний факультет студрада дебати

Вчора, 10 вересня, на біологічному факультеті Запорізького національного університету відбувся публічний виступ та презентація передвиборчої програми кандидата на посаду голови студентської ради факультету Олексія Філіпенкова.

На початку заходу до присутніх звернулася голова навчального сектора студентської ради Запорізького національного університету, модератор заходу Анастасія Долгополова, яка розповіла студентам про регламент роботи і відрекомендувала нового претендента на посаду голови студради факультету – Олексія Філіпенкова, який навчається на 2 курсі за спеціальністю «Біологія». Він презентував свою передвиборчу програму, а кожен студент біологічного факультету зміг визначитися із своїм вибором.
Участь у цьому заході взяли не тільки студенти, але і керівництво факультету – декан Людмила Омельянчик та заступник декана з виховної роботи Оксана Ткачук. Людмила Олександрівна привітала студентів із цією важливою у студентському житті подією і подякувала всім за плідну благодійну, волонтерську, культурно-масову, громадську і наукову роботу на рівні факультету та університету. Також вона зазначила, що студентська рада біологічного факультету завжди бере активну участь у всіх заходах факультету і є важливою ланкою навчального процесу. Крім того, Людмила Олександрівна нагадала студентам про важливість активної громадської та студентської позиції щодо відстоювання своїх прав, як студента.
Присутні заслухали плани щодо подальшої роботи майбутнього кандидата на посаду голови студентської ради факультету, а також дізналися про різні нововведення та проекти, які планує реалізувати нова студентська рада факультету. Йшлося і про принципи та напрями роботи нової студентської ради факультету за секторами.
Олексій Філіпенков окреслив свої основні цілі та завдання. Зокрема, він розповів про проектну роботу, яку планує проводити та представив склад своєї команди за секторами. У своєму виступі він зазначив, що студентська рада факультету буде працювати за принципом «відкритих дверей», тобто кожен активний студент зможе вносити свої пропозиції та брати активну участь у всіх заходах факультету.
Згідно з його передвиборчою програмою він разом з командою однодумців планує брати активну участь у всіх університетських заходах, соціальних, громадських і благодійних проектах, спрямованих на допомогу воїнам АТО, дітям-сиротам, а також спрямованих на популяризацію української мови. Також нова студрада планує продовжувати популяризувати факультет, створюючи промовідео, розважальні ролики, фото- і відеорепортажі про студентське життя та висвітлюючи новини і анонси в соцмережах. Крім того, планується популяризувати здоровий спосіб життя та проводити різноманітні спортивні змагання, активно співпрацювати з відділом міжнародних зв’язків та роботи з іноземними студентами ЗНУ. Зокрема, своєчасно інформувати про діючі програми стажування і міжнародних обмінів, залучати студентів до вивчення іноземної мови. Інформувати про успішність студентів планується і на дошці оголошень, і в соцмережах.
У другій частині зустрічі студенти та керівництво факультету мали можливість поставити питання доповідачеві. Передвиборча програма кандидата на пост голови студентської ради факультету викликала багато запитань та побажань з боку керівництва факультету. Так, учасники зустрічі запитували про можливість вирішення проблем студентів-боржників, про роль студентського самоврядування у вирішенні проблем студентів. Крім того, вони активно цікавились мотивацією, методами та способами роботи майбутніх представників студради факультету щодо організації культурно-масових заходів та співпраці студради із соціальним сектором студради ЗНУ.
Наприкінці свого виступу Олексій Філіпенков подякував за довіру і підтримку членів своєї команди, а також пообіцяв працювати гідно на користь студентів, докласти всіх зусиль, аби зробити студентське життя приємним і яскравим та реалізувати студентські ідеї.
Голова навчального сектору студради ЗНУ Анастасія Долгополова подякувала усім учасникам зборів та запросила присутніх завітати на звітно-виборчу конференцію студентської ради факультету, що відбудеться 17 вересня в холі 3 корпуса вишу. Також студентів-першокурсників було запрошено 15 вересня на посвячення у студенти.

Олена Переверзєва

Схожі новини