Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентам ЗНУ презентували громадську кампанію «Роби вибори»

Студентам ЗНУ презентували громадську кампанію «Роби вибори»

25.09.2015 12:07 Студентська рада ЗНУ Візит Презентація

24 вересня у Запорізькому національному університеті відбулася презентація громадської кампанії «Роби вибори», на яку завітали представники студентського самоврядування нашого вишу.

Координатори проекту Юрій Філіпчук (Львів), Вікторія Мальцева та Ярослав Храпський (Запоріжжя) розповіли студентам ЗНУ про соціальну кампанію «Роби вибори», ініційовану молодіжною організацією «Роби більше». Метою цього проекту є залучення молоді до голосування на виборах, а також до безпосередньої участі молодих людей у виборчому процесі.
За своєю суттю це просвітницько-мобілізаційна кампанія, покликана відповісти на питання: навіщо голосувати, чому кожен голос має значення, як його захистити, і що таке виборчий процес на практиці. Учасники проекту ставлять собі за мету, щоб молодий виборець почав краще орієнтуватись в суті та технології виборчого процесу, навчився критично й раціонально робити свій вибір та не боявся захищати свій голос.
Під час візиту до ЗНУ координатори проекту «Роби вибори» презентували студентам відеоролики про свою діяльність, розглянули з ними проблеми нашого міста, запросили приєднатись до громадської кампанії та разом з ними закладати фундамент нової виборчої культури задля прискорення позитивних змін як у нашому місті, так і в державі.
Наприкінці зустрічі студенти ЗНУ мали змогу поставити гостям нашого вишу усі запитання, що їх цікавили.

Олена Ярошенко

Схожі новини