Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти факультету менеджменту зустрілися з майбутнім роботодавцем

Студенти факультету менеджменту зустрілися з майбутнім роботодавцем

28.09.2015 10:51 Все Факультети Менеджменту Факультет менеджменту навчання зустріч працевлаштування

На факультеті менеджменту Запорізького національного університету провели семінар на тему: «Кар’єра. Крок на зустріч». Захід відбувся у рамках роботи громадської організації «Центр інноваційного підприємництва та місцевого розвитку ‘’Моя справа’’», що діє на цьому факультеті.

На зустріч завітав провідний інженер із оцінки та розвитку персоналу і підготовки кадрів ТОВ «ЗТМК» Олексій Пироженко. Модератором заходу стала завідувач кафедри менеджменту організацій та логістики, професор Людмила Бухаріна.
Під час заходу його учасники акцентували свою увагу на затребуваності фахівців із менеджменту у виробничій галузі. Також студентам нагадали про важливість розуміння саморозвитку та самовдосконалення особистості. Адже освіта протягом життя – це також шлях до побудови успішної кар’єри.
Під час виступу Олексія Пироженка відбувався жвавий обмін думками між ним і студентами, що сприяло позитивній та невимушеній атмосфері в аудиторії. Молодь цікавили питання про особливості підготовки до інтерв’ю або співбесіди з роботодавцем, на що були отримані компетентні відповіді від фахівця. Враховуючи зацікавленість студентів, викладачі факультету менеджменту запланували в майбутньому організувати workshop «Інтерв’ю з роботодавцем».
У планах співробітників Центру «Моя справа» – проведення низки семінарів-практикумів задля поєднання теоретичних знань студентів із практикорієнтованим досвідом представників провідних підприємств Запорізького регіону.

Факультет менеджменту

Схожі новини