Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / «Надія-ЗНУ» - срібний призер Перших всеукраїнських спортивних студентських ігор

«Надія-ЗНУ» - срібний призер Перших всеукраїнських спортивних студентських ігор

29.09.2015 14:00 Все Факультети Фізичного виховання Спортивно-оздоровчий комлекс «Надія-ЗНУ» міні-футбол спорт Всеукраїнські студентські ігри

У Київському національному університеті фізичного виховання і спорту пройшли Перші всеукраїнські студентські ігри. У їхніх змаганнях із міні-футболу здобула срібло команда Запорізького національного університету «Надія-ЗНУ». Напружена та безкомпромісна гра восьми кращих збірних команд із різних куточків країни подарувала неймовірні враження та незабутні емоції.

Інтрига ігор зберігалася до останніх хвилин. Спортсмени нашого ВНЗ проявили себе як професіонали футзалу у злагодженій та зразковій грі. І як результат – наша команда завоювала срібні медалі, лише в фіналі поступившись київським студентам Національного університету харчових технологій із рахунком 4:2 (в їхньому складі грали діючі володарі Кубку України із футзалу 2014-2015 відомої команди "Manzana"). Супроводжував і підтримував хлопців на іграх директор спортивно-оздоровчого комплексу Запорізького національного університету Михайло Протас.
Варто відзначити, що студенти навчальних закладів з усієї України взяли участь у змаганнях із різних видів спорту: самбо, сумо, спортивних танцях, спортивної аеробіки, черлідингу, міні-футболу, шахів і спортивних танцях на колясках.
Прийняти перший старт Всеукраїнських студентських ігор довірили Національному університету фізичного виховання та спорту в Україні. В столиці зібралися представники багатьох областей із бажанням заявити про себе. Щоб втілити проект у життя, Спортивний комітет України співпрацював із провідними ВНЗ країни. До Києва приїхали близько 300 учасників із різних навчальних закладів: Львівська політехніка, Тернопільський економічний, Житомирський університеті імені І. Франко, Сумський педагогічний та, звісно, Запорізький національний університет.
Як відзначили організатори турніру, вперше під егідою єдиних змагань об’єднали студентів-представників неолімпійських видів спорту. За словами президента Спортивного комітету України Іллі Шевляка, щорічно в Україні проводяться універсіади, але спортсмени-неоліміпійці не беруть участь у них, тому й не можуть наповну розкрити свій потенціал і в бойових умовах підготуватися до переходу на високий дорослий рівень крупніших міжнародних змагань. Тепер така можливість з’явилася – саме завдяки Всеукраїнським студентським іграм, які стануть традиційними, і з наступного року, будуть внесені до реєстру Міністерства освіти України. Сьогодні система вищої освіти нараховує 966 навчальних закладів, де отримують знання три мільйони молодих людей. Більшість із них – займаються спортом. Тож географія Всеукраїнських ігор лише ширшатиме. Крім того, ростиме й кількість видів спорту.

Схожі новини