Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / «Міфам міжнародної торгівлі» присвятили науковий диспут

«Міфам міжнародної торгівлі» присвятили науковий диспут

30.09.2015 10:47 Все Факультети Економічний Економічний факультет Науковий диспут

29 вересня студенти економічного факультету Запорізького національного університету отримали можливість взяти участь у науковому диспуті на тему «Міфи міжнародної торгівлі», метою якого було обговорення актуальної для сучасної міжнародної економіки проблеми подолання торгових дефіцитів країнами світу та знайти способи вирішення проблеми зайнятості в промисловості, враховуючи досвід розвинутих країн. Організатором заходу виступили викладачі кафедри міжнародної економіки та економічної теорії ЗНУ.

Науковий диспут відкрив к.е.н., професор Володимир Вишняков. Він оголосив правила проведення диспуту та представив учасникам заходу присутніх на ньому викладачів кафедри міжнародної економіки та економічної теорії ЗНУ, а саме: доцента Івана Колобердянка і Костянтина Денисова, старших викладачів Аліну Осаул, Анну Переверзєву і Наталію Венгерську, асистентів Сергія Корінного та Юлію Шевченко.
Учасники наукового диспуту заздалегідь отримали три міфи міжнародної торгівлі, котрі одній команді необхідно було підтверджувати, а їхній опонентам – спростовувати. Усього у заході взяли участь чотири команди студентів 2 та 5 курсів спеціальності «Міжнародна економіка» економічного факультету ЗНУ.
Під час самостійної підготовки до наукового диспуту студенти зібрали вичерпну інформацію (схеми, графіки, таблиці, тощо), щоб переконати своїх опонентів у правильності чи хибності їхньої позиції.
Наприкінці заходу викладачі кафедри міжнародної економіки та економічної теорії ЗНУ відзначили ґрунтовність наукових доказів студентів, а також актуальність наведених у презентаціях даних щодо сучасного стану міжнародної торгівлі.

Олена Ярошенко

Схожі новини