Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбувся матч пам’яті кращого бомбардира Суперкубка з футзалу

У ЗНУ відбувся матч пам’яті кращого бомбардира Суперкубка з футзалу

01.10.2015 10:00 Все Факультети Фізичного виховання Університет спорт матч пам’яті з міні-футболу

30 вересня у Запорізькому національному університеті на базі Спортивно-оздоровчого комплексу відбувся матч пам’яті з міні-футболу на честь загиблого футболіста, студента факультету фізичного виховання спеціальності «Туризм», гравця команди «Надія ЗНУ» Ярослава Хоменка.

Саме на честь Ярослава і його пристрасті – футболу – було вирішено організувати матч пам’яті, взяти участь у якому виявили бажання випускники школи «Металлург» (Запоріжжя) 1993 року народження, однокласники Ярослава Хоменка та гравці команди «Надія ЗНУ», у складі якої він грав 3 роки.
На цей матч були запрошені всі небайдужі до цієї події студенти, його друзі, близькі та родичі, які завітали на захід аби віддати данину пам’яті Ярославу Хоменку. Він залишився в пам’яті друзів, товаришів і членів команди «Надія ЗНУ», як чуйна, щира, відповідальна людина з відкритою душею.
За словами тренера команди Юрія Аристенка, Ярослав Хоменко був доброю і життєрадісною людиною, яка була віддана футболу і команді на всі 100 %. До того ж, він був чемпіоном Запорізької області, кращим бомбардиром Суперкубка з футзалу серед ВНЗ у 2014-2015 роках.
На початку матчу всім гостям та членам команд презентували підбірку фото про дитячі, юнацькі, шкільні і студентські роки Ярослава, а також роки, присвячені футболу. Згодом присутні вшанували хвилиною мовчання його пам’ять. Також гравці обох команд вдягли на плече чорні стрічки.
Треба відзначити, що головним суддею матчу виступив арбітр національної категорії Сергій Валуєв, якому допомагав його син. Спортсмени команди «Надія ЗНУ» та інші футболісти проявили себе як професіонали футзалу під час злагодженої гри.
Обидві команди грали досить рівно. Вони продемонстрували динамічну та активну гру як нападаючих, так і захисників. На початку першого тайму команда вишу почала швидко атакувати ворота суперника, але далі перевага в грі вирівнялась і закінчився перший тайм нічиєю із рахунком 3:3. У другому таймі ініціативу перехопила команда нашого вишу, але в кінці гри рахунок зрівнявся і гра закінчилась дружньою нічиєю з рахунком 5:5.
Наприкінці зустрічі до всіх учасників та гостей матчу звернулись родичі Ярослава Хоменка, які подарували обом командам на пам’ять про нього футбольні м’ячі та подякували організаторам, друзям і всім близьким за підтримку й турботу, відзначивши, що цей матч є найвищою нагородою для Ярослава.

Олена Переверзєва