Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На фізичному факультеті відбулася регіональна конференція

На фізичному факультеті відбулася регіональна конференція

01.10.2015 15:29 Фізичний факультет конференція співпраця з роботодавцями

Вчора, відповідно до плану проведення міжнародних, всеукраїнських, регіональних (міжвишівських), університетських наукових, науково-практичних, науково-методичних конференцій та семінарів у Запорізькому національному університеті на 2015 рік, на фізичному факультеті відбулася регіональна міжвишівська конференція «Теоретичні та експериментальні основи фізичного матеріалознавства». У ній взяли участь науковці нашого вишу, Запорізького національного технічного університету, а також представники підприємств Запоріжжя.

Під час конференції обговорювалися різнопланові питання та проблеми розвитку фізичної науки. Вони стосуються створення та використання у навчальному процесі сучасного програмного забезпечення та інформаційних ресурсів у галузі матеріалознавства та нанотехнологій для підготовки висококваліфікованих фахівців виробничої галузі, проблем розвитку матеріало-технічної бази для проведення сучасних наукових досліджень і впровадження результатів цих досліджень у виробництво та освітні програми вищих навчальних закладів, а також проблем підготовки фахівців за напрямами «Фізика» та «Фізика конденсованого стану», проходження практик на сучасному виробництві з подальшим працевлаштуванням. Учасники конференції представили свої доповіді та презентації, а також відповіли на низку запитань колег і виробничників.
Продовженням взаємодії науковців-фізиків та виробничників має стати підписання договору між ЗНУ та ВАТ «Запорізький металургійний комбінат "Запоріжсталь"» (на заході підприємство представляв начальник відділу маркетингу та інформаційно-аналітичної роботи Сергій Биткін) про співробітництво та проходження студентами практик на базі цього підприємства.
Загалом участь у конференції взяли близько 25 учасників. Головною метою заходу стало досягнення взаємодії між науковцями та представниками виробничої галузі, а відтак - підвищення іміджу самої фізичної науки, у тому числі, серед учнівської молоді.

Схожі новини