Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Завершено перший етап «Осінньої дебатної школи»

Завершено перший етап «Осінньої дебатної школи»

05.10.2015 11:06 Все Факультети Соціології та управління Факультет соціології та управління дебати

Запорізький дебатний рух розвивається завдяки факультету соціології та управління ЗНУ. Так, минулого тижня відбулася «Осіння дебатна школа», яка зібрала навколо інтелектуальної гри 50 школярів, студентів і викладачів Запорізької області.

26-27 вересня учасники школи набиралися знань на тренінгах з аргументації, контраргументації та аналізу в дебатах, а також філософії суддівства. Потоки теоретичної інформації змінювалися практичними вправами з використанням записів з міжнародних турнірів та розбору найпопулярніших тем для дебатів.
Особливістю «Осінньої дебатної школи» став потік «Менеджмент дебатних клубів». Активісти шкільних і студентських самоврядувань, а також громадських організацій дізналися тонкощі взаємодії між адміністрацією навчального закладу і дебатним клубом, процесом створення команди та залучення учасників. Тепер по всій області розпочинають роботу дебатні клуби як у школах, так і у ВНЗ.
Закріпити знання, отримані на тренінгах, і перевірити свій інтелектуальний багаж юні дебатери змогли на тренувальних іграх. Темами дебатних баталій стали наступні: «Ця палата легалізує вогнепальну зброю» і «Ця палата запровадить істотний податок на шкідливу (жирну, цукровмісну) їжу».
Ті, хто загорівся освітньою технологією, зможуть продовжити дебатувати на другому етапі «Осінньої дебатної школи» – турнірі для новачків, який відбудеться вже 10-11 жовтня в Запорізькому національному університеті. Реєстрація на турнір обов'язкова! Більш детальну інформацію можна знайти в групі «Дебати в Запоріжжі»: https://vk.com/fdu_z_p.

Марія Пересипко

Схожі новини