Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студент юридичного факультету взяв участь у Всесвітньому з’їзді

Студент юридичного факультету взяв участь у Всесвітньому з’їзді

09.10.2015 15:18 Все Факультети Менеджменту Юридичний факультет Зустріч Конференція З’їзд

На початку жовтня у м. Салоніки (Греція) проходив II Всесвітній з’їзд понтійської молоді, організований всіма Федераціями Понтійського Еллінізму під егідою Вселенського Патріархату і Президента Грецької Республіки та за підтримки благодійного фонду Івана Саввіді. У заході взяв участь і студент юридичного факультету ЗНУ Дмитро Зурначіді.

Під час з’їзду були розглянуті наступні теми: «Виклики 21-го століття, понтійська молодь та її роль у світовому русі», «Перспективи визнання геноциду трьох народів (понтійського, вірменського, ассирійського) в 21-му столітті», «Грецька освіта і культура», «Православна віра і понтійська молодь», «Національна криза еллінізму і криза цінностей».
Окрім того, на учасників заходу очікувало «Свято традицій», де були представлені традиційні грузинські танці, а також танці, які виконувалися на берегах Малої Азії і Понте. Приємною несподіванкою для присутніх на з’їзді стала можливість участі в літургії, котра проходила у Церкві Святого Димитрія.
Завершився II Всесвітній з’їзд понтійської молоді фестивалем понтійської культури «Свято Пам'яті ... мелодії і фарби з усього світу», гаслом якого стала єдність понтійських греків усього світу і збереження ідентичності четвертим поколінням біженців, яких вигнали з їхньої Батьківщини.
За словами Дмитра Зурначіді, II Всесвітній з’їзд понтійської молоді став чудовою можливість познайомитися з традиціями та культурою понтійського народу, з якого починається його рід. Окрім того, студент взяв участь у засіданнях робочих груп, де прослухав доклади видатних вчених та науковців з усього світу. «Відвідавши з’їзд понтійської молоді, я отримав незабутні враження, здобув актуальні знання та досвід, а також зустрів нових друзів», – зазначив Дмитро.
За результатами з’їзду його учасники отримали сертифікати.

Олена Ярошенко

Схожі новини