Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ тривають зустрічі студентів із роботодавцями та майстер-класи

У ЗНУ тривають зустрічі студентів із роботодавцями та майстер-класи

22.10.2015 09:47 Все Факультети Менеджменту Факультет менеджменту профорієнтація

У рамках серії зустрічей з теми «Практичні поради молодому фахівцю щодо особистісного і професійного росту для початку успішної кар’єри» вчора відбувся другий майстер-клас від представника ТОВ «Запорізький титано-магнієвий комбінат» – для студентів факультету менеджменту.

Участь у майстер-класі взяли провідний фахівець відділу кадрів та підготовки кадрів Запорізького титано-магнієвого комбінату Олексій Пироженко, начальник відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Юлія Паскевська, провідний фахівець цього відділу Оксана Булавіна та заступник декана факультету менеджменту з виховної роботи Андрій Кургузов.
Відкрила захід Юлія Паскевська, представивши гостя студентській аудиторії. Під час розмови зі студентами Олексій Пироженко головний акцент зробив на моменті проходження співбесіди із роботодавцем, від результату якої залежить чи отримає молодий фахівець бажане місце роботи. Він надав поради щодо вміння себе презентувати, а для підвищення власного кругозору порекомендував молодим людям прочитати декілька книжок російського бізнес-тренера Радислава Гандапаса. У свою чергу, студенти мали змогу представити власні презентації, а також поцікавилися перспективами проходження практики та працевлаштування на Запорізькому титано-магнієвому комбінаті, на що фахівець зауважив: «Працевлаштування можливе за умови успішного проходження практики».
Треба також наголосити, що даний майстер-клас відбувся у рамках співпраці між діючим на факультеті менеджменту Центром «Моя справа», яким керує професор Людмила Бухаріна, та відділом доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування з напряму «Кар’єра. Крок назустріч». За словами Юлії Паскевської, вкрай важливою є така інтеграційна взаємодія між університетськими структурами – для досягнення більш результативної співпраці з підприємствами та бізнес-структурами та для створення можливості студентам і випускникам нашого вишу працевлаштуватися і будувати успішну кар’єру. У рамках співпраці із факультетом менеджменту планується також провести конкурс для учнів загальноосвітніх шкіл – «Бізнес-ініціатива».

Олена Хлистун

Схожі новини