Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти юридичного факультету ЗНУ зустрілися із представником Консультативної місії Європейського Союзу

23.10.2015 11:53 Все Факультети Юридичний Юридичний факультет Зустріч Гість

22 жовтня на юридичному факультеті Запорізького національного університету відбулася зустріч студентів 3 курсу із представником Консультативної місії Європейського Союзу – радником з питань верховенства права відділу регіонального співробітництва Хуліаном Таленсом Ескарті. У заході також взяли участь декан юридичного факультету ЗНУ Тетяна Коломоєць, заступник декана з наукової роботи Павло Лютіков та заступник декана з міжнародної діяльності Михайло Віхляєв.

На початку зустрічі Хуліан Таленс Ескарті подякував керівництву юридичного факультету та нашого університету за виявлене зацікавлення роботою Консультативної місії Європейського Союзу, а також за допомогу в проведенні аналізу конкретних потреб регіону у сфері цивільної безпеки.
Почесний гість розповів студентам про основну мету Консультативної Місії Європейського Союзу та про діяльність команди спеціалістів відділу регіонального співробітництва Місії, що відвідують усі області України для отримання інформації щодо забезпечення верховенства права в регіонах.
Зокрема, Хуліан Таленс Ескарті зазначив, що Консультативна Місія ЄС розпочала свою роботу в Україні за запрошенням українського уряду з метою надання допомоги в реформуванні сектору цивільної безпеки, а саме - створення в Україні збалансованих сил безпеки, які гарантуватимуть верховенство права, виконуватимуть правоохоронні функції, посилюючи власну легітимність у всіх сферах і регіонах України та зміцнюючи довіру громадськості.
Команда спеціалістів відділу регіонального співробітництва Консультативної Місії ЄС відвідує регіони України, аналізуючи ставлення мешканців міст до реформування правоохоронних органів та органів системи верховенства права, а також слідкуючи за реалізацією цих реформ. Уся зібрана та проаналізована інформація буде використана для надання консультацій і підтримки державним органам України в секторі цивільної безпеки в плануванні та реалізації їхніх зусиль у реформуванні правоохоронних органів та органів системи верховенства права, а також в контексті наскрізних аспектів ефективного управління (боротьба з корупцією, права людини, реформа державного управління).
Наприкінці заходу представник Консультативної Місії ЄС відповів на запитання студентів.

Олена Ярошенко
Фотографії студента юридичного факультету ЗНУ Валерія Скользнева