Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті журналістики ЗНУ відзначили День працівника реклами

На факультеті журналістики ЗНУ відзначили День працівника реклами

26.10.2015 09:05 Все Факультети Журналістики Журфак музична перерва День

23 жовтня в усьому світі традиційно святкується День працівників реклами. Це професійне свято працівників рекламної сфери, рекламодавців, маркетологів та піарників, яке відзначається щороку з 1994 року 23 жовтня. Саме тому цей день не залишився без уваги студентів-рекламістів Запорізького національного університету.

З нагоди свята на факультеті журналістики ЗНУ студенти та активісти студентської ради факультету організували святкову музичну перерву. До цієї події долучились не лише студенти-першокурсники, а й студенти старших курсів і гості з інших факультетів.
Привітав студентів-рекламістів та викладачів і декан факультету журналістики Володимир Манакін, який зазначив, що це свято вперше відзначається на факультеті, а наші випускники є найкращими в Запоріжжі та в Україні. Також він наголосив, що наш факультет журналістики ЗНУ третій в Україні відкрив спеціальність «Реклама та зв’язки з громадськістю”. Володимир Миколайович побажав всім студентам зберегти запал молодості, професійно самореалізуватись та робити найкращий рекламний продукт. Під час перерви до уваги студентів були представлені наукові здобутки викладачів факультету журналістики з реклами та PR.
Також свій вокальний виступ усім присутнім на заході подарувала студентка 1 курсу факультету журналістики Дар’я Орловська.
Перед студентами виступила також Віта Березенко - завідувач кафедри реклами та зв’язків з громадськістю факультету журналістики ЗНУ, яка привітала студентів зі святом та побажала творчих успіхів, натхнення, креативності, професійного росту і цікавих проектів. Вона відзначила, що студенти факультету журналістики найталановитіші та найкреативніші і нагородила грамотами переможців конкурсу «Стьобна реклама». Так, в номінації «Політична реклама» переможцем став Владислав Вітренко, в номінації «Соціальна реклама» - Катерина Рубель, в номінації «Приз викладацьких симпатій» - Анастасія Ловяннікова, в номінації «Приз студентських симпатій» - прес-служба «PR-Mafia», в номінації «Стьобна реклама» - група 3321, а також студенти Анастасія Єременко, Вікторія Довгань, Юлія Міненко, Катерина Шатохіна, Анастасія Камоско, Антон Колесніков, Юлія Малка, Софія Кущ, Юлія Малка, Люся Егіазарян, Анжеліка Росоха та Александрина Катренко. Крім того, була відзначена і першокурсниця Анна Гринь за соціальну активність.
Вітаємо студентів-рекламістів, а також викладачів, які працюють на кафедрі реклами та зв’язків з громадськістю факультету журналістики та в ЕПК Запорізького національного університету, а також усіх рекламістів нашого міста зі святом!

Олена Переверзєва