Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти Економіко-правничого коледжу ЗНУ вибороли «бронзу» на змаганнях із баскетболу

Студенти Економіко-правничого коледжу ЗНУ вибороли «бронзу» на змаганнях із баскетболу

26.10.2015 15:06 Все Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж спорт перемога

21-23 жовтня на базі Запорізького металургійного коледжу ЗДІА пройшли змагання Обласної першості серед студентів ВНЗ І-ІІ рівня акредитації з баскетболу (юнаки). Економіко-правничий коледж ЗНУ на спортивному заході представляли: Кирило Артеменко, Борис Шульга, Артем Марченко, Артем Мацан, Дмитро Панков, Данило Бугайов, Владислав Горовой, Владислав Родін, Дмитро Радченко, Василь Одішвілі.

У змаганнях взяли участь команди Запорізького авіаційного коледжу, Запорізького будівельного коледжу, Запорізького електротехнічного коледжу ЗДІА, Запорізького гідроенергетичного коледжу ЗДІА, Запорізького гуманітарного коледжу ЗНТУ. Усі вони було розподілено на дві підгрупи. Наша команда у результаті напруженої боротьби програла команді хазяїв майданчику і вийшла до фіналу із другого місця.
23 жовтня наша збірна в грі за третє місце проти команди Електротехнічного коледжу отримала впевнену перемогу з рахунком 45:23.
Спортсмени Економіко-правничого коледжу ЗНУ вдячні директору ЕПК Олені Грибановій за її підтримку.
У свою чергу, керівництво коледжу, його викладачі та студенти вітають наших баскетболістів і бажають їм подальших перемог у навчанні та в спорті!

Анна Бєлоус,
керівник фізичного виховання Економіко-правничого коледжу ЕПК

Схожі новини