Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Волейболісти ЗНУ – кращі серед студентів ВНЗ Запоріжжя та області

Волейболісти ЗНУ – кращі серед студентів ВНЗ Запоріжжя та області

29.10.2015 11:15 Спортивно-оздоровчий комплекс ЗНУ Волейбол

27-28 жовтня у Спортивно-оздоровчому комплексі Запорізького національного університету проходили обласні змагання з волейболу серед студентів вищих навчальних закладів ІІІ-IV рівнів акредитації Запорізької області, організовані Запорізьким обласним відділенням Комітету з фізичної культури та спорту Міністерства освіти і науки України. Представники нашого університету продемонстрували високий рівень гри та професійну майстерність, виборовши перше місце у змаганнях.

У турнірі з волейболу взяли участь команди ЗНУ, Запорізького національного технічного університету, Запорізького державного медичного університету, Класичного приватного університету, а також дві команди Бердянського державного педагогічного університету (команда першокурсників та досвідчена команда старшокурсників). Протягом двох днів між ними тривала запекла боротьба за перемогу. За результатами змагань призові місця розподілилися наступник чином:
1 місце – збірна команда ЗНУ,
2 місце – збірна команда ЗДМУ,
3 місце – збірна команда БДПУ (старшокурсники).
На урочисте нагородження переможців турніру завітали начальник Запорізького обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Андрій Муштай, директор Спортивно-оздоровчого комплексу ЗНУ Михайло Протас, головний суддя обласних змагань з волейболу, викладач кафедри спортивних ігор ЗНУ Сергій Попов та арбітр національної категорії, майстер спорту Юрій Аристенко. Вони привітали переможців, відзначили високий рівень фізичної підготовки усіх учасників змагань та побажали їм успіху в майбутніх іграх.

Олена Ярошенко

Схожі новини