Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти математичного факультету зустрілись із потенційними роботодавцями

Студенти математичного факультету зустрілись із потенційними роботодавцями

29.10.2015 16:07 Все Факультети Математичний Матфак працевлаштування

29 жовтня на математичному факультеті ЗНУ відбулась зустріч студентів 4-5 курсів спеціальностей «Прикладна математика», «Інформатика», «Програмна інженерія» із представниками Групи компаній «Актив» (IT-технології) – керівником відділу персонала компанії Олесею Хижняк та HR-менеджером Мариною Кузьміною. Зустріч із майбутніми роботодавцями була організована відділом доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ЗНУ.

Захід відкрила і представила гостей студентській аудиторії начальник відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Юлія Паскевська, яка звернула увагу студентів на можливості працевлаштування за фахом та формування професійної обізнаності.
Участь у зустрічі також взяли провідний фахівець відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Оксана Булавіна, фахівець цього відділу Ірина Зобова та заступник декана математичного факультету з профорієнтаційної роботи Геннадій Циммерман.
Треба зазначити, що цей захід є однією з багатьох форм роботи, які пропонує студентам та випускникам університету створений на базі відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Центр кар’єрного розвитку студентів.
Під час зустрічі зі студентами ЗНУ представник IT-компанії «Актив» Олеся Хижняк ознайомила майбутніх програмістів з пропозиціями працевлаштування в компанії в 4 сферах діяльності: web-програмуванні, програмному забезпеченні для бухгалтерської справи, відділі продажів вебінарів та IT – розробок.
Також вона розповіла про систему оплати праці, мотивацію працівників компанії, перспективу кар’єрного росту, широкі можливості для професійного і особистого розвитку, втілення творчих ідей, а також окремі моменти організації роботи в компанії. Також на зустрічі були обговорені питання співпраці компанії «Актив» та математичного факультету ЗНУ, зокрема - можливість проходження студентами практики та подальшого працевлаштування.

Олена Переверзєва

Схожі новини