Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У юридичного факультету ЗНУ з`явився новий інформаційний партнер

У юридичного факультету ЗНУ з`явився новий інформаційний партнер

29.10.2015 16:09 Все Факультети Юридичний Юридичний факультет Співпраця

Юридичний факультет Запорізького національного університету намагається постійно розширювати кордони співпраці, знаходячи нові можливості для реалізації наукового та творчого потенціалу студентів і викладачів факультету. Так, нещодавно були розглянуті можливі форми співпраці з всеукраїнським щотижневим професійним юридичним виданням «Юридична газета» (м. Київ).

Перший проректор ЗНУ, д. юр. н., доцент Олександр Бондар відзначив важливість налагодження співпраці між юридичним факультетом нашого університету та тижневиком «Юридична газета», а також висловив впевненість в отриманні спільних позитивних результатів такої роботи. Окрім того, Олександр Григорович закликав увесь професорсько-викладацький склад та представників студентства юридичного факультету ЗНУ активно користуватись цим виданням під час викладання та вивчення юридичних дисциплін, адже на її сторінках розглядаються актуальні теми та події юридичної галузі, друкуються аналітичні матеріали з правової тематики, проводиться моніторинг законодавства, аналіз законопроектів, а також ринку юридичних послуг.
У свою чергу, декан юридичного факультету ЗНУ, д. юр. н., професор Тетяна Коломоєць зазначила, що видання «Юридична газета» активно залучає до написання матеріалів і всіх представників юридичної громадськості нашої держави. Тож, згідно з умовами співробітництва, на сторінках щотижневика публікуватимуться новини про цікаві події юридичного факультету ЗНУ та статті його викладачів.
Варто зазначити, що одним із авторів щотижневика є випускник юридичного факультету ЗНУ Єгор Желтухін, що засвідчує високий рівень підготовки майбутніх правників у нашому виші.

Олена Ярошенко

Схожі новини