Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У Центрі німецької мови ЗНУ проходить методичний семінар

У Центрі німецької мови ЗНУ проходить методичний семінар

29.10.2015 16:12 Центр інтенсивного вивчення іноземних мов Гете-інститут

Цього тижня на базі Центру німецької мови, партнера Гете-інституту ЗНУ та за сприяння німецького культурного центру Гете-інститут (м. Київ) вже вдруге проходить триденний методичний семінар для вчителів німецької мови міста Запоріжжя та області, в якому взяли активну участь більше двадцяти осіб. Семінар підготували та провели провідні викладачі центру та факультету іноземної філології Наталія Шапочка та Ніна Захарова.

Від імені керівництва учасників заходу привітав проректор з наукової роботи Геннадій Васильчук, зазначивши, що центр німецької мови, партнер Гете-інституту не випадково став місцем проведення та організатором цього заходу, адже центр має найкращі показники в Україні за результатами акредитації навесні цього року та відповідний «знак якості» Гете-інституту.
Директор Центру інтенсивного вивчення іноземних мов НаталяКостенко також наголосила на тому, що центр німецької мови ЗНУ - це бренд, який добре знають в місті та області та де більше 400 слухачів кожного року вивчають німецьку. Центр німецької мови, партнер Гете-інституту ЗНУ стає справжнім осередком з впровадження інноваційних методик навчання німецької мови.
У свою чергу вчителі, що взяли участь у заході, подякували організаторам семінару та виявили велику зацікавленість у проведенні подальших семінарів.

Директор Центру інтенсивного вивчення іноземних мов
Наталя Костенко

Схожі новини