Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладач та аспірант ЗНУ отримуватимуть президентську стипендію за видатні спортивні досягнення

Викладач та аспірант ЗНУ отримуватимуть президентську стипендію за видатні спортивні досягнення

02.11.2015 10:24 Все Факультети Фізичного виховання Спорт перемога міжнародне життя

Президент України Петро Порошенко підписав Указ №598/2015 про призначення стипендій видатним спортсменам та тренерам країни з олімпійських видів спорту. Серед них є і представники Запорізького національного університету: срібний призер чемпіонату Європи-2015 з академічного веслування, аспірант Олександр Надтока та його тренер, доктор педагогічних наук, завідувач кафедри олімпійського та професійного спорту Андрій Сватьєв.

Відповідно до Указу, стипендія призначається з метою відзначення досягнень видатних спортсменів та стимулювання творчої праці тренерів, створення сприятливих умов для ефективного розвитку фізичної культури і спорту як важливої складової здорового способу життя. Усього, за цим документом, призначено 120 стипендій, розміри яких відрізняються в залежності від досягнень спортсменів та тренерів.
Розмір стипендій Олександра Надтоки та Андрія Сватьєва складатиме по 5 тисяч гривень, а виплачуватимуть їх протягом року.
Вітаємо Олександра та Андрія В'ячеславовича з призначенням президентських стипендій та бажаємо подальших професійних успіхів!

Схожі новини