Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті СПП провели заняття з формування здорового способу життя

На факультеті СПП провели заняття з формування здорового способу життя

02.11.2015 10:30 Все Факультети Соціальної педагогіки та психології факультет соціальної педагогіки та психології навчання волонтерство

На факультеті соціальної педагогіки та психології ЗНУ представники громадської організації провели для студентів спеціальності «соціальна педагогіка» практичні заняття з актуальної теми – профілактики ВІЛ/СНІДу. Студенти змогли отримати теоретичні заняття з цієї теми та практичний досвід щодо організації та проведення заходів, спрямованих на формування здорового способу життя (ЗСЖ) та профілактики негативних явищ серед дітей та молоді.

Партнерство факультету СПП та Запорізької обласної громадської організації «Флоренс» має кілька напрямків, один із яких можна охарактеризувати девізом «Теорія + Практика = Професія». При цьому, для них формування професійних вмінь студентів є важливою умовою якості освіти. Саме тому в рамках курсу «Соціально-педагогічна робота у закладах освіти» студентам продемонстрували конкретну методику роботи з профілактиці негативних явищ.
Цього року ЗОГО «Флоренс» реалізує проект «Стоп ВІЛ/СНІД» у Запоріжжі. У рамках нього фахівець Центру «Флоренс» Інна Біляєва провела заняття для студентів соціальних педагогів заочного відділення. На першій зустрічі пройшла інтерактивна лекція, під час якої студенти отримали достовірну та актуальну інформацію про ВІЛ/СНІД, а також досвід організації профілактичної роботи в інтерактивному форматі. На другому етапі відбувся тематичний квест, під час якого на практиці було перевірено знання студентів. Команда переможців отримала грамоти та пам’ятні призи за активну участь. Така форма роботи була цікавою, ефективною та запам’яталася студентам. Наступний етап – розробка та проведення інтерактивних лекцій із формування ЗСЖ серед дітей та молоді самими студентами.
Залучення практиків соціальної галузі в навчальний процес – це не тільки корисно, а й цікаво. «Допомагаємо з радістю!», – говорять співробітники ЗОГО «Флоренс», надаючи допомогу різним верствам населення. Навчатися і отримувати корисний практичний можливо також із радістю.

Наталія Мосол,
факультет соціальної педагогіки та психології

Схожі новини