Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Фінал «Дозвольте відрекомендуватися»: циркове мистецтво, хореографічний нон-стоп та життя спортсменів-барменів

Фінал «Дозвольте відрекомендуватися»: циркове мистецтво, хореографічний нон-стоп та життя спортсменів-барменів

02.11.2015 15:52 Все Факультети Іноземної філології Фізичного виховання Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Конкурс «Дозвольте відрекомендуватися перший курс» Економіко-правничий коледж факультет фізичного виховання факультет іноземної філології

Четвертий день яскравої естафети «Дозвольте відрекомендуватися, перший курс» став незабутнім фінальним акордом свята. Зал тричі зустрічав оваціями усіх його учасників, а саме: представників Економіко-правничого коледжу, факультету фізичного виховання та факультету іноземної філології. Таланти молоді вражали: циркове мистецтво, іронічні жарти, запальна та глибока хореографія, жива музика, бездоганні декорації, нічні ліхтарі та сценічний дим і звичайно, зворушливий вокал студентів.

Ведучі четвертого дня – Ліна Ващенко та Артем Левадний – вгадували бажання глядачів, артистів та членів журі, а також на честь прийдешнього свята Хелловіна вітали на сцені й артиста історичного факультету із їхнього виступу третього конкурсного дня в тематичному костюмі: Володимир намагався нагнати страху на присутніх.
Згодом першими глядачі зустрічали блискавичний старт від представників Економіко-правничого коледжу. Їхній виступ розпочався зі зворушливої відеозамальовки «Ми. Молодість. Життя. Коледж», яка вибухово перейшла в картату масову хореографічну костюмовану постановку від героїв культового «Мадагаскару». На цікавому контрасті заграли коледжівці й у питання вибору ведучих: дівчат на цю роль вибрали за зростом: найвищу і струнку та найнижчу і гладеньку, аргументувавши таке поєднання тим, що на сцені завжди міста вистачатиме кожному! А талантів наймолодші учасники шоу відрекомендували дійсно чимало: відмінний вокал, запальні східні танці, гру на саксофоні, нічне хореографічне шоу з ліхтарями і сценічною димкою туману, а також неймовірну циркову постановку найгнучкішої еквілібристики Дарини Павелко, яка наочно продемонструвала, як-то сісти на власну голову!
Втримали не меншу динаміку й представники факультету фізичного виховання. Герой їхнього виступу – студент вишу, який приїхав на навчання до Запоріжжя із Бердянську – влаштувався відпрацьовувати барменом. Тож під час виступу першокурсників він встиг привітати з жартами та частуваннями чимало іменитих гостей нашого навчального закладу. Зокрема, до нього завітали: директор Центру культури Андрій Бондаренко, співробітник цього ж відділу Денис Шаповалов, а також начальник відділу з виховної роботи Світлана Кондратенко. Крім того, програмою факультету його першокурсники обіграли чимало драйву про чоловічу конкуренцію і дружбу, влучні мініатюри Дмитра Муринюка, східні танці під живу музику барабанів та, звичайно, традиційне гасло: «Разом і до кінця».
Дивовижним хореографічним нон-стопом вразив зал факультет іноземної філології. Під вишукані декорації нічного міста лунали рок-н-рольні мотиви та «Обійми» Океану Ельзи, лялькові постановки та гра на скрипці. Не можна було не захопитися костюмованими варіаціями першокурсників, які тонко передавали зміст постановок вже самими образами артистів. Проте найкреативніше факультет іноземної філології залишив на десерт – жива музика під власні вірші та переспівані відомі хіти в нових незвичних мотивах змусили глядачів підвестися зі своїх місць, щоб приєднатися до шквальних оплесків. Журі відзначило роботу Богдана Леновецького над хореографією, а також підкреслило, що факультет-креатив щороку дивує неординарними винаходами і оригінальними поворотами сценарію.
Голова журі конкурсу, директор Центру культури ЗНУ Андрій Бондаренко та члени журі – керівник вокальної студії «Кантилена» Наталія Пиріг, керівник-хореограф студії «D.A.L.S.» Ірина Василенко, керівник студії КВК ЗНУ Олексій Савицький та генеральний директор компанії «Іван Таксі» Іван Шмигля залишилися в захваті від виступів четвертого дня конкурсу. Тепер найкращі номери від факультетів можна буде побачити під час проведення гала-концерту «Дозвольте відрекомендуватися, перший курс».

Марія Канцелярист
Фото з факультетських сторінок у соцмережах

Схожі новини