Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відсвяткували відкриття Болгарської недільної школи

У ЗНУ відсвяткували відкриття Болгарської недільної школи

02.11.2015 16:00 Болгарська недільна школа «Свєтліна» відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування

Традиційно 1 листопада в Республіці Болгарії відзначають День народних просвітників (Денят на народните будители). На базі ЗНУ зібралися разом відсвяткувати цей день та відкриття Болгарської недільної школи «Свєтліна» представники Запорізького обласного товариства болгарської культури, нашого університету та учні запорізьких шкіл разом з батьками.

Участь у святі взяли проректор з наукової роботи Геннадій Васильчук, начальник відділу міжнародних зв’язків та роботи з іноземними студентами Вікторія Вертегел, начальник відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Юлія Паскевська, голова Запорізького обласного товариства болгарської культури Василь Мітков, директор Болгарської недільної школи Іван Ангелов, декан історичного факультету, професор Володимир Мільчев і викладач болгарської мови та літератури Людмила Мінкова (Пловдівський університет ім. Паїсія Хілендарського), яка працює у ЗНУ в рамках програми партнерства між МОН України та Міністерством освіти і науки Республіки Болгарія. Вони привітали гостей та учасників заходу із визначним для болгарського народу святом здобуття незалежності та відродження національної культури. У рамках заходу представники ЗНУ, зокрема Геннадій Васильчук та Юлія Паскевська, звернулися до учнів шкіл, які сьогодні вивчають болгарську мову на базі недільної школи у ЗНУ, і висловили сподівання, що ті після завершення навчання вступатимуть до нашого вишу та продовжуватимуть вивчення болгарської мови.
Невеличка святкова програма та солодкі подарунки довершили атмосферу свята для школярів – учнів Болгарської недільної школи – та їхніх батьків.

Схожі новини