Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В Економіко-правничому коледжі ЗНУ підбили підсумки тижня економічних дисциплін та менеджменту

В Економіко-правничому коледжі ЗНУ підбили підсумки тижня економічних дисциплін та менеджменту

03.11.2015 09:54 Все Коледжі та філії Економіко-правничий коледж ЕПК тиждень економічних дисциплін та менеджменту

2 листопада в Економіко-правничому коледжі Запорізького національного університету завершився тиждень популяризації економічних дисциплін та менеджменту, протягом якого студенти коледжу взяли участь в інтелектуальних іграх, олімпіадах та круглих столах.

Так, в рамках тижня популяризації економічних дисциплін та менеджменту в коледжі відбулась зустріч студентів 1 і 3 курсу спеціальностей «Фінанси і кредит» та «Бухгалтерський облік» із деканом економічного факультету Аллою Череп. Вона звернула увагу на те, що випускники за напрямами «Фінанси і кредит» та «Бухгалтерський облік» користуються великим попитом і працюють у керівному складі провідних фінансових установ Запоріжжя та України. Також Алла Василівна відзначила, що ці спеціальності забезпечують життєдіяльність будь-якого підприємства чи установи і дозволяють працювати в сфері планування діяльності і контролю за рухом коштів. Головним при цьому є високий рівень знань та практичної підготовки.
Крім того, декан економічного факультету звернула увагу студентів на необхідність наукової активності протягом навчання та можливості і переваги вступу випускників ЕПК на економічний факультет одразу на 3 курс на контрактну форму навчання з можливістю перейти на бюджет в разі успішного навчання. За словами Алли Василівни, 99,5% випускників ЕПК продовжують навчання на економічному факультеті ЗНУ. «Для того, щоб адаптуватись до навчання, а в подальшому знайти достойну роботу, необхідно постійно самовдосконалюватись, знайомитись з останніми нововведеннями в нормативній базі, в указах і постановах Кабміну, займатись науковою роботою, брати участь в міжнародних наукових конференціях, опановувати іноземну мову та доводити свої вміння і знання», - зазначила Алла Череп.
У зустрічі також взяла участь директор Економіко-правничого коледжу Олена Грибанова, яка звернула увагу на переваги викладання в коледжі базових економічних дисциплін фахівцями економічного факультету, що сприяє високому рівню підготовки студентів. Також вона закликала студентів сконцентрувати увагу на самостійній роботі, яка стане запорукою їх професійного успіху.
Також на офіційному закритті тижня популяризації економічних дисциплін та менеджменту відбулось нагородження переможців всіх конкурсів. Так, в інтелектуальній грі «Брейн-ринг» під назвою «Економічна грамотність», який відбувся між командами першого курсу спеціальностей «Фінанси і кредит» та «Бухгалтерський облік» за результатами 5 раундів змагання найбільш ерудованими виявились представники команди фінансистів, а найбільш активними студенти Ілля Іщенко та Анатолій Лещенко. Не менш активними виявились вболівальники, а особливо - представники спеціальності «Організація виробництва» першого курсу.
У конкурсі «Економічний бій», який складався з шести раундів («Візитівка», «Розминка», «Фотоподорожі Європою», конкурс капітанів та «Показуха»), перемогу здобула команда «Мафія», а друге місце поділили між собою «Активи» та «Б/о-шки».
Також студенти 3 курсу коледжу спеціальності «Фінанси і кредит» продемонстрували свої здібності і знання з економіки під час засідання круглого столу на тему «Європейська економічна інтеграція: досвід країн з різним економічним потенціалом». Так, грамотами за кращі доповіді були нагороджені студенти: Якименко Софія, Бадло Юлія, В’язовий Олег та Ксенія Сиромля.
Крім того, в рамках тижня економічних дисциплін та менеджменту в Економіко-правничому коледжі була проведена олімпіада «IC: Підприємство». За її результатами, грамотою за 3 місце був відзначений студент 3 курсу спеціальності «Бухгалтерський облік» Владислав Дудченко.
Варто відзначити, що під час цього тижня студенти коледжу продемонстрували свої економічні знання з бухгалтерського обліку в рольовій грі «Прийми правильне рішення», під час якої студенти опановували знання у своїх майбутніх професіях фінансистів та бухгалтерів. А грамотами за активну участь у рольовій грі «Прийми правильне рішення» була нагороджена команда студентів спеціальності «Бухгалтерський облік».

Олена Переверзєва

Схожі новини