Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Робота професора Максима Лепського здобула І премію на міжнародному конкурсі

Робота професора Максима Лепського здобула І премію на міжнародному конкурсі

03.11.2015 11:42 Все Факультети Соціології та управління Факультет соціології та управління міжнародна співпраця

Нещодавно у Східному інституті університету ім. Адама Міцкевича та Центрі підтримки міжнародних ініціатив (м. Познань, Польща) завершився конкурс на кращий аналітичний текст щодо суспільних трансформацій, культури, політики, економіки, міжнародних відносин та новітньої історії України. Організатори конкурсу повідомили, що перше місце в ньому посіла аналітична робота доктора філософських наук, професора, декана факультету соціології та управління ЗНУ Максима Лепського.

Зокрема, в тексті листа про результати конкурсу йдеться: «Ваша робота під назвою „Зовнішньополітичний «посттравматичний синдром» України: сценарії виходу” виконала всі вимоги конкурсу. Вона відзначається методологічною цілісністю, синтетичним текстом і досконалим методологічним інструментарієм, який проявляється у вмілому користуванні фактами та у влучності висунутих тез".
Метою заходу було розширення знань про сусідню країну та сприяння кращому взаєморозумінню. Усього на конкурс надіслали 59 матеріалів, 30 з яких відповідали формальним вимогам. Журі було передано для оцінки 12 аналітичних робіт, 15 матеріалів з друкованої преси та 3 ¬ з Інтернету. Дозволялося подавати як опубліковані роботи, так і новостворені. Публікації мали відповідати високим журналістським або науковим стандартам щодо методу, форми та мови і запропонованим організаторами темам.
Оцінювало роботи конкурсне журі у складі директора та науковців Східного інституту УАМ, голови Центру підтримки міжнародних ініціатив та експертів з Польського інституту міжнародних справ.
«Дуже приємно отримати міжнародне наукове визнання вельмишановних колег и довести, що наука в Україні є!» - так прокоментував свою перемогу Максим Лепський.
Вітаємо Максима Анатолійовича з вагомим досягненням та бажаємо подальших успіхів у науковій роботі!

Схожі новини