Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ пройшла Всеукраїнська науково-практична конференція «Технології роботи психолога в організації»

У ЗНУ пройшла Всеукраїнська науково-практична конференція «Технології роботи психолога в організації»

04.11.2015 10:06 Все Факультети Соціальної педагогіки та психології факультету соціальної педагогіки та психології

На базі факультету соціальної педагогіки та психології Запорізького національного університету провели ІІ Всеукраїнську науково-практичну конференцію студентів, аспірантів та молодих вчених «Технології роботи психолога в організації». Співорганізаторами заходу стали: Інститут психології імені Г.С. Костюка НАПН України, Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки.

Урочисте відкриття конференції розпочалося з привітань декана факультету соціальної педагогіки та психології Ольги Пономаренко та завідувача кафедри практичної психології Наталії Губи, які відзначили актуальність запропонованої для розгляду теми й окреслили перспективи подальшого розвитку вказаної наукової галузі.
Під час заходу працювало 6 секційних засідань, робота яких була присвячена сучасним напрямам діяльності психологів в організаціях. У тому числі – проблемам особистості та міжособистісних взаємин в організаційній взаємодії персоналу; профілактиці та подоланню професійного стресу і синдрому «професійного вигорання»; гендерному підходу в роботі організаційних психологів; психодіагностиці в їхній роботі; психологічному супроводу закладів системи освіти; роботі організаційних психологів у різних галузях.
Серед учасників наукового заходу були студенти, аспіранти та молоді вчені з різних міст України, а саме – із Запоріжжя, Києва, Львова та Рівного. Загалом, конференція пройшла дуже продуктивно та динамічно, під час заходу тривало активне обговорення наукових доповідей. Найближчим часом її учасникам будуть розіслані наукові матеріали, зокрема збірник тез та програма в електронному форматі PDF.

Наталія Козюра,
голова Наукового товариства студентів та аспірантів,
докторантів і молодих вчених
факультет соціальної педагогіки та психології, наука, конференція

Схожі новини