Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Науковці ЗНУ увійшли до складу Наукової ради МОН України

Науковці ЗНУ увійшли до складу Наукової ради МОН України

04.11.2015 10:52

Наказом Міністерства освіти і науки України від 29 жовтня 2015 року № 1123 затверджено новий склад секцій за фаховими напрямами Наукової ради МОН України. Приємно відзначити, що до роботи цих секцій будуть залучені дев’ять представників Запорізького національного університету.

До складу секції «Літературознавство, мовознавство, мистецтвознавство та соціальні комунікації» включено проф. Ірина Павленко, у секції «Педагогіка, психологія, соціологія, українознавство, проблеми освіти і науки, молоді та спорту» працюватиме проф. Тетяна Пахомова, до складу секції «Економіка» увійшла проф. Наталія Максишко, секція «Біологія, біотехнології, харчування» буде представлена одразу трьома науковцями ЗНУ: це професори Людмила Омельянчик, Віктор Лях та Олександр Фролов, у роботі секції «Дослідження з проблем природничих наук» візьмуть участь проф. Володимир Волков і проф. Лідія Горошкова а у секції «Фізико-технічні проблеми матеріалознавства» працюватиме проф. Василь Гіржон.
У попередньому складі Наукової ради МОН України у роботі секцій брали участь професори Федір Турченко і Петро Білоусенко. Таким чином, представництво Запорізького національного університету у цьому робочому органі МОН України збільшилось майже у п’ять разів, що свідчить про потужний науковий потенціал і активну наукову позицію нашого вишу.
Бажаємо новим членам секцій Наукової ради МОН плідної роботи та належної підтримки наукових проектів ЗНУ на рівні Міністерства освіти і науки України.

Науково-дослідна частина