Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Тиждень самопідготовки та поточної атестації пройшов ефективно і продуктивно

Тиждень самопідготовки та поточної атестації пройшов ефективно і продуктивно

04.11.2015 15:40 Студентська рада ЗНУ Ректорат Навчальний процес

4 листопада в Запорізькому національному відбулася зустріч проректора з науково-педагогічної та навчальної роботи Олександра Гури зі студентським активом нашого університету. Під час заходу розглянули важливі питання, пов'язані з організацією навчального процесу. Зокрема, присутні проаналізували ефективність і результативність тижня самопідготовки та поточної атестації, котрий вперше проводився в нашому виші.

На зустріч також завітали: начальник відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Юлія Паскевська та викладач кафедри фізичного виховання Віктор Горбуля.
На початку заходу проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Олександр Гура зазначив, що цього навчального року для вдосконалення графіку освітнього процесу в нашому університеті вперше провели тиждень самопідготовки та поточної атестації. Тому Олександр Іванович поцікавився у представників студентського самоврядування ЗНУ, чи задоволені вони організацією роботи науково-педагогічних працівників під час тижня самопідготовки та поточної атестації, а також наскільки активними були у ці дні самі студенти нашого вишу?
Представники органів самоврядування зазначили, що студенти всіх факультетів нашого ВНЗ під час тижня самопідготовки намагалися відпрацювати свої заборгованості та набрати необхідну кількість балів для проходження проміжного контролю. Однак, вони зіткнулися із проблемою, яка полягає у відсутності єдиної системи оцінювання знань у студентів. До того ж, багато викладачів ЗНУ не змогли грамотно організувати навчальну діяльність студентів під час цього тижня.
Таким чином, студенти запропонували розробити єдині вимоги до системи оцінювання студентів для вдосконалення графіку освітнього процесу, а також провести роз’яснювальну роботу серед викладачів вишу щодо організації їхньої роботи в тиждень самопідготовки та поточної атестації.
Олександр Іванович вислухав усі пропозиції студентів та запевнив, що адміністрація ЗНУ докладе всі необхідні зусилля для вдосконалення навчального процесу в нашому виші.
Окрім того, під час зустрічі представники Студентської ради ЗНУ поділилися своїми пропозиціями щодо можливих форм співпраці нашого університету з майбутніми роботодавцями. Зокрема, начальника відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Юлію Паскевську цікавило, із представниками яких підприємств та організацій студенти хотіли б зустрітися на своїх факультетах.
У лютому в ЗНУ планується проведення Форуму роботодавців, під час якого студенти матимуть змогу не лише взяти участь у низці майстер-класів від провідних фахівців різних підприємств та організацій нашого міста, але й знайти своє майбутнє місце роботи. Тож Юлія Анатоліївна закликала представників студентського самоврядування ЗНУ взяти активну участь в організації Форуму, зокрема вносити свої пропозиції щодо взаємовигідних форм співпраці ЗНУ із можливими роботодавцями.
Також під час зустрічі до студентів звернувся викладач кафедри фізичного виховання Віктор Горбуля. Він запросив їх долучатися до занять у спортивних секціях та групах здоров’я, котрі працюють у Спортивно-оздоровчому комплексі ЗНУ. Так, студенти можуть покращити свою фізичну підготовку та стан здоров’я, граючи у такі спортивні ігри, як футбол, волейбол та баскетбол. Окрім того, на них чекають групи в атлетичному і гімнастичному залах, заняття з аеробіки та йоги.

Олена Ярошенко

Схожі новини