Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Лист-звернення науково-педагогічних працівників, співробітників та студентів Запорізького національного університету до мешканців міста Запоріжжя

Лист-звернення науково-педагогічних працівників, співробітників та студентів Запорізького національного університету до мешканців міста Запоріжжя

11.11.2015 09:04

Шановні запоріжці!
Наша славетна козацька земля завжди в усі часи відзначалася неабияким духом вольностей і свобод, справедливості та честі. Сьогодні саме від кожного з нас залежить, яке майбутнє чекає на Запорізький край. У наших руках – завтрашній день наших нащадків. Саме тому колектив провідного вищого навчального закладу Півдня України – Запорізького національного університету – звертається до Вас із проханням зробити вибір вкрай обґрунтовано, щоб ні в якому разі не схибити, а дати Запоріжжю шанс розвиватися як економічно, так і екологічно!

Зважаючи на той факт, що Запорізький національний університет зараз очолює саме претендент на посаду міського голови Запоріжжя Микола Фролов, ми маємо неабиякий продуктивний, успішний, прозорий, відкритий і демократичний досвід співпраці зі справжнім фахівцем своєї справи. Під його керівництвом університет стабільно розвивається, забезпечуючи на належному рівні виконання всіх вимог до навчально-виховного процесу та до рівня якості освітніх послуг. Колектив університету позбавлений деструктивних протиріч і конфліктів, творчо зростає, зміцнює свій науковий і педагогічний потенціал.
За часи роботи Миколи Фролова в ЗНУ наш виш посідав провідні позиції у світових та загальнодержавних рейтингах: «Webometrics Ranking of World Universities», «Scopus», «Топ-200 Україна». На міжнародних виставках отримує найвищі нагороди в різних номінаціях; у 2015 році здобув почесне звання «Лідер вищої освіти України» та став лауреатом Міжнародного конкурсу «Інноватика в сучасній освіті».
Визначним етапом розвитку вишу стало впровадження, за особистої ініціативи ректора ЗНУ, Концепції вивчення іноземних мов, за якою студенти вивчають іноземну протягом усього періоду навчання, а викладачі мають можливість підвищити рівень володіння іноземними мовами в Центрі інтенсивного вивчення іноземних мов ЗНУ.
2015 рік ректор Микола Фролов визначив як рік науки в ЗНУ та впевненого курсу на зміцнення зв’язків із майбутніми роботодавцями, а відтак – успішне працевлаштування випускників. Нещодавно на базі економічного факультету ЗНУ відкрили перший у Запорізькій області бізнес-інкубатор.
В університеті за підтримки Миколи Фролова постійно розвивається волонтерський рух і благодійність.
Значна увага приділялася соціальному захисту дітей-сиріт, людей з обмеженими можливостями та інвалідів, студентів-переселенців із Донецької та Луганської областей і Криму, створюючи для них усі необхідні умови для навчання та проживання в гуртожитках ЗНУ.
Останнім часом помітно зросло значення студентського самоврядування в життєдіяльності ЗНУ. Керівництво університету всебічно підтримує студактив вишу. Представники студентства присутні під час прийняття важливих рішень – на зборах трудового колективу, вчених радах, нарадах, де активно відстоюють інтереси студентів. Тож особливо образливо, що саме від молодіжних кіл останнім часом у мас-медіа та соцмережах з’явилися неправдиві звинувачення на адресу Миколи Фролова щодо здійснення ним протиправних дій у вільному волевиявленні студентів під час Майдану, адже представники студентства вишу в усі часи без остраху демонстрували свої політичні уподобання й погляди і не сумнівалися в толерантному ставленні до своєї громадянської позиції. Ганебні та провокаційні виступи проти ректора ЗНУ Миколи Фролова саме в період передвиборчої кампанії принижують честь і гідність працівників та студентів Запорізького національного університету.
Запорізький національний університет – це колектив людей, які віддаючи перевагу духовним цінностям, культурі та науці, згуртовані відданістю університету й усвідомленням його визначної ролі для історичного поступу нації і держави. Тому подібні недостовірні факти у місцевих ЗМІ паплюжать славетну історію ЗНУ – одного з лідерів національної освіти і науки; псують його репутацію та імідж, напрацьовані за 85 років становлення вишу; нівелюють думку громадськості щодо престижності навчального закладу.
Ми впевнені, що стартовий майданчик нашого ВНЗ – найпереконливіша проекція менеджерського таланту Миколи Фролова як управлінця-професіонала не тільки локальної спільноти, але й міста Запоріжжя, на яке, під його керівництвом, чекає гідне майбутнє!
Микола Фролов, нагороджений орденом «За заслуги перед Запорізьким краєм» ІІ ступеня, – патріот рідної землі, який створить усі необхідні умови для ефективного розвитку та процвітання нашого міста!
Шановні виборці, ваша активна громадянська позиція – запорука нашої спільної перемоги. Саме ви маєте право зробити власні висновки, хто із наявних кандидатів на посаду мера для вас більш прийнятний.
Запоріжці, зробіть правильний вибір! Обирайте серцем і розумом!

З повагою,
науково-педагогічні працівники,
співробітники та студенти Запорізького національного університету