Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Юридичний факультет ЗНУ відвідали відомі українські правники Роман Шишка та Андрій Гриняк

Юридичний факультет ЗНУ відвідали відомі українські правники Роман Шишка та Андрій Гриняк

06.11.2015 11:53 Все Факультети Юридичний Юридичний факультет візит лекція навчання

5 листопада на юридичний факультет ЗНУ завітали відомі правники та науковці – доктор юридичних наук, професор Київського університету права НАН України, академік Академії наук вищої школи України Роман Шишка та доктор юридичних наук, завідувач відділу проблем договірного права Науково-дослідного інституту приватного права і підприємництва ім. академіка Ф. Г. Бурчака Національної академії правових наук України Андрій Гриняк. Вони зустрілися з представниками професорсько-викладацького колективу факультету та прочитали лекцію з теми «Відповідальність у цивільному праві» для студентів та магістрантів Запорізького національного університету.

Роман Шишка та Андрій Гриняк не вперше відвідують Запорізький національний університет: вони давно й тісно співпрацюють із запорізькими колегами – викладачами та науковцями юридичного факультету. Окрім того, Роман Богданович – один із засновників школи цивільного права у нашому виші, він підготував цілу плеяду молодих науковців, які сьогодні працюють у ЗНУ, і продовжує керувати науковими роботами наших аспірантів. Так, під його керівництвом свої наукові дисертації захистили: кандидати юридичних наук, доценти кафедри цивільного права Георгій Самойленко, Максим Ткалич, Олексій Бичківський та інші. Зараз він керує науковою роботою аспірантів Дмитра Луца та Аліни Волкової.
Гості університету зустрілися з першим проректором ЗНУ Олександром Бондарем, деканом юридичного факультету Тетяною Коломоєць та іншими викладачами факультету. Тетяна Олександрівна відрекомендувала шановних колег студентам та магістрантам, які зібралися в актовій залі 5 навчального корпусу, аби почути нову й важливу інформацію та отримати поради від провідних українських правників.
Під час лекції київські науковці розповіли про феномен відповідальності, який виступає базовим поняттям у правовій системі, зокрема у цивільному праві. Саме з ним пов’язана етика юриста як фахівця, крім того, на його підставі вибудовується уся система правових взаємовідносин. Фахівці докладно розглянули нюанси правових відносин, які структуруються, виходячи з поняття відповідальності в розділі цивільного та зобов’язального права, а також в нармативно-санкційній системі.
Роман Шишка та Андрій Гриняк також відповіли на низку запитань молодих правників. У свою чергу, почесні гості високо оцінили рівень підготовки студентів нашого університету, зазначивши, що він відповідає вимогам сьогодення в системі права.

Олена Хлистун

Схожі новини