Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Гуртожиток № 4 ЗНУ - учасник міського огляду-конкурсу

Гуртожиток № 4 ЗНУ - учасник міського огляду-конкурсу

06.11.2015 12:00 Відділ виховної роботи конкурс студентська рада ЗНУ

5 листопада до гуртожитку № 4 Запорізького національного університету завітали представники комісії з визначення переможців міського огляду-конкурсу на кращий гуртожиток вищих навчальних закладів нашого міста.

До складу комісії увійшли: начальник Відділу по роботі з молоддю та сім’єю та позашкільної виховної роботи Департаменту освіти і науки, молоді та Запорізької міської ради Ігор Філіпенко (голова комісії), головний спеціаліст цього Відділу Яна Міскєєва, головний спеціаліст обласної організації профспілки працівників освіти і науки Іван Баламут, голова профспілкового комітету студентів Запорізького національного технічного університету Андрій Іванченко, а також –лікар із загальної гігієни Запорізького міського відділу Державної установи «Запорізький обласний лабораторний Центр Державної санітарно-епідеміологічної служби України» Володимир Козлов.
Цього року в конкурсі взяли участь гуртожитки трьох ВНЗ нашого міста: Запорізького національного університету, Запорізького національного технічного університету та Запорізького державного медичного університету. Наш виш в змаганні представив гуртожиток №4, у якому мешкають студенти історичного, економічного, юридичного та фізичного факультетів.
Огляд гуртожитку членам професійної комісії конкурсу допомагали проводити: начальник відділу виховної роботи ЗНУ Світлана Кондратенко та фахівець цього відділу Олександр Носенко, голова Студентської ради гуртожитку № 4 Віталій Огризко та голова побутового сектору Студентської ради ЗНУ Олександр Скрипка. Вони розповіли членам комісії про житлово-побутові умови гуртожитку, правила проживання в ньому, організацію дозвілля студентів, а також продемонстрували блоки, кімнати мешканців, кухні, а також міні-пральню із самообслуговуванням.
Зокрема, начальник відділу виховної роботи ЗНУ Світлана Кондратенко зазначила, що адміністрація ЗНУ неабияку увагу приділяє створенню всіх необхідних умов для зручності проживання, навчання та відпочинку студентів нашого вишу. Так, у гуртожитку навіть зараз тривають дрібні ремонтні роботи (фарбуються стіни), а під час літніх відпусток провели реконструкцію двох стояків трубопроводу та системи каналізації, а також ремонт і утеплення 5, 7 та 8 поверхів.
Значну увагу керівництво вишу приділяє і безпеці наших студентів – в гуртожитку цілодобово працює охорона. Окрім того, фахівець відділу виховної роботи Олександр Носенко здійснює контроль за дотриманням дисципліни у гуртожитках у вечірній час.
Також кожен студент нашого вишу може звернутися до відділу виховної роботи ЗНУ для отримання психологічної допомоги.
Про організацію дозвілля університетської молоді членам комісії розповіли представники студентського самоврядування гуртожитку та вишу. Вони зазначили, що регулярно влаштовують різноманітні спортивні змагання, конкурси, квести, а також святкові концерти. Окрім того, представники студради допомагають студентам вирішувати будь-які проблеми, з якими вони зіштовхуються під час проживання в гуртожитку.
Підбиття підсумків та нагородження переможців огляду-конкурсу на кращий студентський гуртожиток приурочать до святкування Міжнародного Дня студента. Саме тоді й стане відомо, гуртожитки яких ВНЗ нашого міста – найкращі.

Олена Ярошенко

Схожі новини